Obserwuj w Google News

"Ciche miejsce 2": warto obejrzeć horror? Głosy krytyków są jednoznaczne

2 min. czytania
21.05.2021 14:47
Zareaguj Reakcja

"Ciche miejsce 2" już wkrótce zadebiutuje na ekranach polskich kin. Zastanawiacie się, czy warto obejrzeć kontynuację popularnego horroru? W sieci pojawiły się pierwsze recenzje i są raczej jednoznaczne.

"Ciche miejsce 2": warto obejrzeć horror? Głosy krytyków są jednoznaczne
fot. 0000356/Reporter/ East News

"Ciche miejsce 2" to jedna z produkcji, które otworzą letni sezon w polskich kinach po zniesieniu obostrzeń. Czy warto obejrzeć kontynuację horroru w reżyserii Johna Krasińskiego? Wygląda na to, że nie ma co tracić czasu, tylko kupować bilety, bowiem zapowiada się wyborny seans!

"Ciche miejsce 2" - gwiazdy horroru w najnowszej zapowiedzi [WIDEO]

"Ciche miejsce 2" - warto obejrzeć horror? 

"Ciche miejsce 2" jest jednym z tych filmów, które mieliśmy zobaczyć już w ubiegłym roku, jednak pandemia COVID-19 pokrzyżowała plany twórców. Teraz, po licznych wybojach, popularny i cieszący się przychylnością krytyków  horror powraca, by znów zmrozić nam krew w żyłach

W serwisie Rotten Tomatoes "Ciche miejsce 2" zgromadziło dotąd 62 recenzje, z czego znaczna część jest pozytywna. Film uzyskał 92% świeżości, co jest doprawdy nie lada wynikiem, zwłaszcza w gatunku grozy. Krytycy są zgodni, że kontynuacja "Cichego miejsca" to kolejny strzał w dziesiątkę w wykonaniu Johna Krasińskiego. W recenzjach chwalą reżyserię, aktorstwo, klimat oraz grozę i napięcie, które bezustannie towarzyszą widzowi podczas seansu.

"Ciche miejsce 2" - kiedy premiera?

"Ciche miejsce 2" zadebiutuje na ekranach polskich kin już 4 czerwca 2021 roku. Za reżyserię odpowiada John Krasiński, a w rolach głównych wystąpili Emily Blunt, Millicent Simmonds, Noah Jupe i Cillian Murphy. Wiemy również, że powstanie trzecia odsłona horroru, nad którą trwają obecnie prace.

Redakcja poleca
QUIZ: Jak dobrze znasz najpopularniejsze horrory ostatnich lat?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Rottentomatoes.com