Obserwuj w Google News

Chris Hemsworth jako nowy James Bond? Aktor jest zainteresowany

Maciej Friedrich
2 min. czytania
10.04.2019 14:24
Zareaguj Reakcja

Chris Hemsworth doskonale odnajduje się w kinie sensacyjnym i o superbohaterach. Doskonałym przykładem na to jest jego kreacja Thora w filmowej sadze „Avengers”. Jak jednak sprawdziłby się w roli agenta 007 Jamesa Bonda?

Chris Hemsworth jako nowy James Bond? Aktor jest zainteresowany
fot. Instagram:@chrishemsworth

„Avengers: Koniec gry”, czyli zwieńczenie filmowej sagi „Avengers” z komiksowego uniwersum Marvela, pojawi się w kinach jeszcze w tym miesiącu. Jednym z głównych bohaterów jest Thor, potężny nordycki bóg dzierżący magiczny młot Mjolinir. Zarówno w solowych filmach, jak i wszystkich częściach „Avengers”, wciela się w niego australijski aktor Chris Hemsworth. Jeden z największych przystojniaków Hollywood znany jest z występów w filmach sensacyjnych i fantasy. Widzowie mogą kojarzyć z takich obrazów jak „Star Trek”, „Królewna Śnieżka i Łowca” czy „Wyścig”. W jednym z wywiadów przyznał, że czuje się gotowy na zmierzenie się z rolą jednej z ikon kina sensacyjnego.

ZOBACZ TEŻ: Chris Hemsworth jako Hulk Hogan w nowym filmie Netflixa

Chris Hemsworth jako James Bond
fot. Instagram:@chrishemsworth

Chris Hemsworth jako nowy James Bond?

W jednym z wywiadów Hemsworth otwarcie przyznał, że bardzo ucieszyłaby go propozycja zagrania słynnego agenta 007, Jamesa Bonda. Co więcej, już w 2013 roku miał nadzieję, że jego rola w filmie „Wyścig” zwróci na niego uwagę producentów. Nie ukrywa, że nadal bardzo chętnie przyjąłby angaż.

– Gdy kręciliśmy „Wyścig”, ktoś wspomniał o Bondzie. Pomyślałem wtedy: „Super, jeżeli to jest moje nagranie do przesłuchań, to ekstra!”. Ale nie spodziewajcie się, że ktokolwiek na pytanie o rolę Jamesa Bonda odpowie, że nie chciałby wcielić się w tę postać. Ja byłbym bardzo zainteresowany.

Gwiazdor doskonale zdaje sobie jednak sprawę, że same chęci i rozpoznawalność mogą nie wystarczyć do wywalczenia sobie roli, o której marzy niemal każdy aktor.

– To wszystko zależy od wielu elementów, które są poza moim zasięgiem. To jest coś, o czym decydują fani, Barbara Broccoli i cała ekipa, to ich organiczna decyzja. Padło już w tej sprawie wiele nazwisk, więc rolę może objąć wielu wspaniałych aktorów.

Przypomnijmy, że „Bond 25” będzie ostatnim filmem o 007, w którym zobaczymy Daniela Craiga. Następnie rozpoczną się castingi na jego następcę. Hemsworth ma więc szansę spełnić aktorskie marzenie.

 

RadioZET.pl/MF