Obserwuj w Google News

Skandal w kinach. Polacy zabierają dzieci na film o gejach, bo mylą go z inną produkcją

2 min. czytania
07.11.2022 14:28
Zareaguj Reakcja

Afera w polskich kinach. Do multipleksów trafiła komedia romantyczna "Bros" o miłości dwóch mężczyzn. Rodzice zabierają na nią swoje pociechy, bo mylą film z zupełnie inną produkcją.

Bros
fot. Materiały prasowe

Polacy ponownie pomylili filmy w kinach. We wrześniu 2022 widzowie tłumie udawali się do multipleksów na "Avatara", myśląc, że zobaczą nową produkcję. Zamiast tego czekało ich rozczarowanie, a następnie pojawiły się prośby o zwrot pieniędzy. Tym razem pomyłka jest bardziej dotkliwa - rodzice zabierają swoje dzieci na film romantyczny o miłości dwóch mężczyzn.

Zobacz także:  Adamczyk i Dygant nie do poznania. Gwiazdy "Listów do M." na wyjątkowym zdjęciu

"Bros": Polacy zabierają dzieci na film o gejach, bo mylą go z "Super Mario Bros"

Polscy widzowie mają kolejny raz problem z rozróżnieniem kinowych produkcji. Jak podaje portal naekranie.pl - w ostatnim czasie duże zamieszanie wprowadził film "Bros". Jest to amerykańska produkcja romantyczna o historii dwóch mężczyzn, którzy do tej pory bali się zobowiązań, jednak zakochują się w sobie i próbują stworzyć związek.

Jak podaje naekranie.pl, powołując się na pracowników kin, okazuje się, że wiele rodzin z dziećmi wybiera się na tę produkcję, bo myli ją z filmem "Super Mario Bros".

Redakcja poleca

Widzowie są zdezorientowani - przychodzą całymi rodzinami na film o braciach Mario z popularnej gry, a otrzymują bilety na komedię romantyczną. Co ciekawe, na film "Super Mario Bros" trzeba będzie jeszcze poczekać kilka miesięcy. Produkcja nie miała jeszcze oficjalnej premiery.

Jak zakłada dziennikarz portalu naekranie.pl - widzowie prawdopodobnie mylą tytuł z tego powodu, że wyszukiwarka Google nie rozróżnia obu produkcji.

"Super Mario Bros": kiedy premiera filmu w polskich kinach?

Film "Super Mario Bros", na który chcą się wybrać rodziny z dziećmi, będzie miał premierę 24 marca 2023 roku.

Zobacz także:  Kevin Spacey z nagrodą za całokształt twórczości. Zaskakująca nagroda od włoskiego muzeum

RadioZET.pl/Naekranie.pl

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.