Obserwuj w Google News

Borys Szyc jako Józef Piłsudski. Jest pierwszy zwiastun filmu „Piłsudski” [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
19.06.2019 09:35
Zareaguj Reakcja

Borys Szyc wcielił się w postać Józefa Piłsudskiego w najnowszym filmie poświęconym historii słynnego marszałka. Do internetu trafił właśnie pierwszy zwiastun „Piłsudskiego”, który wejdzie do kin już we wrześniu. Jak wygląda Borys Szyc jako Józef Piłsudski? Zobaczcie sami.

Borys Szyc jako Józef Piłsudski zwiastun filmu Piłsudski kiedy premiera i kto wystąpi
fot. Youtube (NEXTFILMPL)

Borys Szyc jako Józef Piłsudski w filmie „Piłsudski”

Film „Piłsudski” będzie jedną z najważniejszych powakacyjnych premier w polskim kinie. Obraz został wyreżyserowany przez Michała Rosę, twórcę m.in. „Czasu honoru”, „Bodo” i „Samo życie”. W postać marszałka Józefa Piłsudskiego wcielił się Borys Szyc, dla którego będzie to jedna z najważniejszych ról w karierze.

W internecie można obejrzeć już oficjalny zwiastun filmu „Piłsudski”. Trzeba przyznać, że Borys Szyc przeszedł prawdziwą metamorfozę i jest wręcz nie do poznania.

„Piłsudski”: kiedy premiera filmu i kto wystąpi?

Premierę filmu „Piłsudski” w kinach zaplanowano na 13 września. Oprócz wspomnianego Borysa Szyca, na ekranie zobaczymy także m.in. Magdalenę Boczarską, Marię Dębską, Józefa Pawłowskiego, Jana Marczewskiego, Kamila Szeptyckiego, Kamila Szeptyckiego i Marcina Hycnara.

RadioZET.pl/PK