Obserwuj w Google News

Bond 25. Wiemy, kto zagra w najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda

Sylwia Wamej
2 min. czytania
25.04.2019 16:21
Zareaguj Reakcja

25. film o przygodach Jamesa Bonda zobaczmy w kinach w 2020 roku. Właśnie ujawniona została obsada. Kogo zobaczymy w najnowszej odsłonie "Bonda"?

Daniel Craig
fot. Splash News/ East News

Bond 25: Daniel Craig ponownie Agentem 007

Producenci 25. części filmu o przygodach Jamesa Bonda ujawnili w końcu obsadę. W "Bondzie 25", bo tak roboczo nazywa się w film ponownie zobaczymy Daniela Craiga, ale będzie to ostatni raz, gdy Craig wcieli się w agenta 007. W najnowszej odsłonie, którą wyreżyseruje Danny Boyle pojawią się ponownie Ralph Fiennes (M), Lea Seydoux (Madeleine Swann), Ben Whishaw (Q), Naomie Harris (Eve Monneypenny), Jeffrey Wright (Feliks Leiter) i Rory Kinnear (Bil Tanner).

Rami Malek wystąpi w filmie o Bondzie

W "Bondzie 25" zobaczymy również kilka debiutujących nazwisk. Angaż otrzymali Ana de Armas, Billy Magnussen, David Dencik, Lashana Lynch oraz  Rami Malek. Wielkie emocje wzbudziło pojawienie się Ramiego Malka, który po oscarowej roli w "Bohemian Rhapsody" nieźle sobie radzi w świecie filmu. Gwiazdor na razie jest zabiegany i jeszcze przez kilka miesięcy będzie pracował na planie ostatniego sezonu "Mr. Robot". Producentom "Bonda" bardzo zależało na obecności Malka w filmie, dlatego dopasowali grafik kręcenia zdjęć pod plan aktora.

Najnowsza odsłona "Bonda" kręcona będzie na Jamajce, w Norwegii, Włoszech oraz Londynie. Zdjęcia mają ruszyć jeszcze w tym roku, a premiera filmu zaplanowana jest na 25 kwiecień 2020 roku. Fabuła tym razem opierać się będzie na książce "Never Dream of Dying" Raymonda Bensona. W filmie James Bond będzie walczył z niewidomym przywódcą Unii, francuskiej organizacji terrorystycznej.

 

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/Elle.pl/ SW