Obserwuj w Google News

Bond 25: Eksplozja na planie filmowym. Co się stało?

Sylwia Wamej
1 min. czytania
05.06.2019 15:29

Na planie zdjęciowym nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda w Buckinghamshire doszło do eksplozji. Wybuch częściowo uszkodził studio nagraniowe.

James Bond
fot. Instagram.com/ 007

"Bond 25". Wybuch na planie filmu o przygodach Jamesa Bonda

Na planie nowego filmu o przygodach Bonda doszło do wybuchu. Zdjęcia kręcone były w Pinewood Studios  pod Londynem.  Twórcy filmu poinformowali za pomocą mediów społecznościowych, że we wtorek, 4 czerwca doszło do "kontrolowanej eksplozji". Jeden członek ekipy filmowej doznał lekkich obrażeń.

Według dziennika "The Sun" do zdarzenia doszło, gdy ekipa ćwiczyła kaskaderską scenę z kulą ognia. Wybuch częściowo uszkodził dach budynku, a także kilka ścian. Z kolei jednego z członków ekipy miał uderzyć spadający element. Oczywiście na miejscu pojawiło się pogotowie, które udzieliło rannemu pomocy medycznej. Jak donosi "The Sun" obrażenia rannego są dość poważne.

"Bond 25". Kiedy premiera filmu?

W nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda zobaczymy m.in. Daniela Craiga, Naomie Harris, Ramiego Maleka. Reżyserem obrazu jest Cary Fukunaga. Wiadomo, że film będzie kręcony w m.in. Norwegii, Włoszech i Londynie. Premiera 25. części przygód Jamesa Bonda zaplanowana jest na 8 kwietnia 2020 roku.

RadioZEt.pl/ SW