Obserwuj w Google News

"Black Panther 2": wiemy, jak będzie wyglądała następczyni Iron Mana

2 min. czytania
23.08.2022 14:51
Zareaguj Reakcja

W sieci pojawiło zdjęcie przedstawiające zabawki z filmu Marvela "Black Panther: Wakanda Forever". Widzimy na nim finalną zbroję Ironheart - następczyni Iron Mana.

Avengers Age of Ultron: Robert Downey Jr. - kadr z filmu Marvela
fot. Courtesy Everett Collection/EAST NEWS

W 2021 roku zaczęła się kolejna era w historii filmów Marvela. Jak grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się zupełnie nowe postacie pochodzące z komiksów. Niebawem dołączy do nich Riri Williams znana lepiej jako Ironheart. Następczyni Iron Mana zadebiutuje w filmie "Black Panther: Wakanda Forever". Jak będzie wyglądała jej zbroja?

"Black Panther 2": Ironheart w nowej zbroi

O tym, że w sequelu filmu "Black Panther" poznamy Ironheart - genialną młodą wynalazczynię, która zainspirowana dokonaniami Iron Mana postanowiła iść w jego ślady, wiadomo od dawna. Jakiś czas temu w sieci pojawiły się grafiki przedstawiające toporny prototyp zbroi Riri. Tym razem mamy okazję przyjrzeć się finalnemu wyglądowi jej pancerza.

Redakcja poleca

Jak podaje CBR, na Twitterze pojawiło się zdjęcie ukazujące zabawki z nadchodzącego filmu "Wakanda Forever". Mowa o zestawie, w skład którego wchodzą figurki Shuri, Namora oraz Ironheart. Zabawka przedstawiająca Riri ma futurystyczną zbroję, przypominającą wyglądem komiksowy pierwowzór.

Chociaż zabawki sugerują, że bohaterka grana przez Dominique Thorne stworzy ulepszoną wersję swojego pancerza, warto pamiętać, że nie zawsze wygląd figurek musi pokrywać się z wyglądem postaci z filmów, a czasami zestawy zabawek nie mają zbyt wiele wspólnego z wydarzeniami z kinowych produkcji.

Niewykluczone jednak, że pod koniec filmu Riri wykorzysta technologię Wakandy do ulepszenia swojego kostiumu i stworzenia zbroi z prawdziwego zdarzenia. W filmie prawdopodobnie poznam genezę Ironheart. Williams powróci w solowym serialu, który został zapowiedziany na rok 2023.

Redakcja poleca

"Black Panther: Wakanda Forever" - kiedy premiera filmu Marvela?

W "Wakanda Forever" zobaczymy co stało się z tytułowym afrykańskim krajem po stracie jego króla - T'Challi, który walczył również jako Black Panther. W przypadku tej produkcji, życie napisało scenariusz, gdyż Chadwick Boseman - odtwórca tytułowego bohatera, zmarł nagle w 2020 roku. Zwiastun potwierdził, że w filmie zadebiutuje Atlantyda z jej królem Namorem na czele. W rolach głównych wystąpili Letitia Wright, Lupita Nyong'o, Danai Gurira, Winston Duke, Florence Kasumba, Dominique Thorne, Michaela Coel, Tenoch Huerta, Martin Freeman i Angela Bassett. Za reżyserię filmu odpowiada Ryan Coogler.  "Black Panther: Wakanda Forever" trafi do kin już 11 listopada 2022 roku.

RadioZET.pl/CBR/Twitter