Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Wielki Brat okłamał uczestników. Oburzeni widzowie: "To ustawka"

Maciej Friedrich
2 min. czytania
03.06.2019 10:00
Zareaguj Reakcja

W niedzielę 2 czerwca w "Big Brotherze" po raz kolejny jeden z uczestników pożegnał się z programem. Do domu pojechała Iza Mączka. Jednak kłamstwo Wielkiego Brata co do wyniku głosowania spotkało się z ostrą krytyką. Internauci po raz kolejny wyrazili opinie, że program jest ustawiony. Co się stało?

Big Brother 2019: Wielki Brat okłamał uczestników. Oburzeni widzowie: "To ustawka"
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

"Big Brother" 2019 powoli zbliża się do finiszu. Finałowy odcinek programu zapowiedziany został na 16 czerwca. Tymczasem w niedzielę 2 czerwca po raz kolejny dowiedzieliśmy się, kto musiał pożegnać się z dalszą rywalizacją oraz które osoby zostały nominowane do opuszczenia show. Tym razem dom Wielkiego Brata opuściła Izabela Mączka, która spędziła w nim 11 tygodni. Nie od razu jednak dowiedzieliśmy się prawdy, Wielki Brat zdecydował się celowo oszukać uczestników.

Najpierw pojawiła się informacja, że głosami widzów z programem pożegnał się Łukasz Darłak. Przypomnijmy, że już raz został usunięty z show, jednak decyzją producentów powrócił. Kiedy mieszkańcy domu i telewidzowie byli pewni, że został wyrzucony po raz drugi, Wielki Brat zaskoczył wszystkich.

Big Brother 2019: Wielki Brat oszukał uczestników i widzów?

- Łukasz, musiałeś oszukiwać i kłamać. Teraz Wielki Brat zrobił to samo. Osobą, która decyzją widzów naprawdę opuści dom Wielkiego Brata, będzie Iza! - powiedział głos.

Rzeczywiście, w zeszłym tygodniu Łukasz miał za zadanie kłamać, by zdetronizować wodza plemienia. Miało to związek ze zorganizowanym w domu tygodniem prasłowiańskim. Widzowie jednak również poczuli się oszukani. Po raz kolejny w sieci pojawiły się opinie, że program jest ustawiony, a producenci zdecydowali się na kolejny chwyt, by chronić Łukasza. Darłak uznawany jest bowiem za faworyta.

- Oszukujecie ludzi z wynikami głosowania... Ustawka jak nic!

- Nie byłam fanką Izy, ale jestem zniesmaczona „psikusem” z jakim wyszła. Mega nie na miejscu bratku.

- Bardzo dziwna różnica głosów, ustawione to bardzo ... żenada - czytamy w mediach społecznościowych.

Łukasz jest zagrożony również w tym tygodniu. Widzowie ponownie mają szansę na usunięcie go z "Big Brothera".

ZOBACZ: Big Brother 2019 - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [2.06]

 

RadioZET.pl/MF