Obserwuj w Google News

Big Brother: Magda Wójcik planuje poddać się operacji. Co się stało?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
17.07.2019 11:04
Zareaguj Reakcja

Magda Wójcik, która zwyciężyła w finale najnowszej edycji „Big Brothera”, ma kłopoty ze wzrokiem. W mediach społecznościowych wyznała, że rozważa poddanie się operacji, która może zakończyć się utratą wzroku.

Big Brother: Magda Wójcik planuje poddać się operacji. Co się stało?
fot. Beata Zawadzka/East News

Magda Wójcik zwyciężyła w pierwszej po powrocie na antenie edycji show „Big Brother”. 31-latka mieszkająca w Londynie urzekła widzów programu uśmiechem, prostolinijnością i otwartym podejściem do pozostałych mieszkańców domu Wielkiego Brata. Popularność przyniósł jej też romans z Olehem, który głośno komentowały media. Choć wiele osób zarzuca jej, że jest płytka i infantylna, popularna Madzia nie przejmuje się krytyką i często podkreśla, że po prostu jest sobą.

Zwycięstwo w „Big Brotherze” wpłynęło na popularność Magdy w mediach społecznościowych. Jej oficjalny profil na Instagramie obserwuje już ponad 250 tysięcy użytkowników. Celebrytka chętnie dzieli się na nim zdjęciami w często krzykliwych stylizacjach, z których jest znana. To właśnie w mediach społecznościowych Wójcik wyznała, że zmaga się z kłopotami zdrowotnymi.

Big Brother: Magda Wójcik przejdzie operację?

Okazało się, że zwyciężczyni „Big Brothera” ma wadę wzroku, którą planuje skorygować. Jak sama twierdzi, jest ona na tyle poważna, że utrudnia jej codzienne funkcjonowanie.

Nawet jak byłam w domu, to zawsze po wyjściu z basenu musiałam drapać się po oczach i sprawdzać, czy mi soczewki nie wypadły. Tak samo jest na co dzień” – wyznała na Instastory.

Magda przyznała także, że rozważa operację laserową, która rozwiązałaby jej problem. Mimo że szansa na niepowodzenie jest mała, celebrytka obawia się utraty wzroku. Jest jednak gotowa podjąć ryzyko, by poprawić jakość życia. Oczywiście trzymamy kciuki za zdrowie zwyciężczyni „Big Brothera”.

ZOBACZ: Big Brother: Trwają castingi. Co radzą finaliści ostatniego sezonu przyszłym uczestnikom?

RadioZET.pl/MF