Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Mama Magdy Wójcik nie akceptuje Oleha?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
21.06.2019 13:20
Zareaguj Reakcja

Magda Wójcik zwyciężyła  w finale "Big Brothera". W domu Wielkego Brata nie brakowało emocji między innymi za sprawą jej romansu z Olehem Riaszeńczewem. Fanów ciekawi, czy ich związek przetrwa również poza programem. Jak się okazuje, problemem może być zaakceptowanie 20-letniego Ukraińca przez mamę Magdy. 

Big Brother 2019: Mama Magdy Wójcik nie akceptuje Oleha?
fot. Beata Zawadzka/East News

Finał "Big Brothera" za nami. Pierwszą po 11 latach przerwy edycję wygrała Magda Wójcik. Wśród finałowej czwórki uczestników przed finałem była typowana jako faworytka do zwycięstwa. Nic dziwnego, sympatyczna blondynka szybko zyskała sympatię widzów, a dużym zainteresowaniem cieszył się jej romans innym z uczestników, Olehem Riaszeńczewem. Wiele wskazuje na to, że ich uczucie przetrwało i chcą być parą również poza programem. Wspólnie spędzili noc po finale, jednak zwyciężczyni "Big Brothera" nie ukrywała, że muszą przedyskutować kilka ważnych kwestii by ich związek mógł być poważny. Okazuje się jednak, że nie bez znaczenia jest również stosunek mamy Magdy do Oleha. 

Big Brother 2019: Mama Magdy Wójcik nie pochwala jej związku z Olehem?

Magda Wójcik w "Big Brotherze" wielokrotnie podkreślała, że jest osobą bardzo rodzinną i bardzo liczy się ze zdaniem rodziców. Nic dziwnego, że tak ważną kwestię, jak rozpoczęcie nowego związku przedyskutowała z mamą. Jak wyznała w rozmowie z magazynem Plotek, Oleh nie do końca został zaakceptowany jako idealny kandydat na partnera.

Mama mówiła, żeby na razie się zastanowić, jeszcze chwilę poznać się bliżej, żeby nie robić nic na siłę - wyznała Magda. 

ZOBACZ: Big Brother 2019 - Anglika i Igor są parą? Wspólnie pojawili się na imprezie

 Związek Magdy i Oleha budzi mieszane uczucia nie tylko u mamy zwyciężczyni "Big Brothera". Również Kasia, opuszczając dom Wielkiego Brata, nie do końca wierzyła w szczerość 20-latka. 

- Mam wrażenie, że to jest dla niego po prostu przepustka do finału, ten romans. Oleh jest bardzo sprytny i ja go podziwiam za ten spryt - komentowała wtedy.

Wiele wkazuje jednak na to, że Oleh nawet po zakończeniu programu chce być przy Magdzie. W finałowym odcinku czekał na nią z kwiatami, wspólnie bawili się, ciesząc z wygranej. Kto wie, może jego uczucie do Wójcik pokona nawet sceptycyzm jej mamy. 

 

RadioZET.pl/MF