Obserwuj w Google News

Big Brother: Tak mieszka Magda Wójcik. Zwyciężczyni programu ma pokój jak nastolatka [GALERIA]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
03.07.2019 11:25
Zareaguj Reakcja

Maga Wójcik, zwyciężczyni "Big Brothera" na co dzień mieszka w Londynie. W programie TVN pokazała swoje mieszkanie. Według wielu osób sypialnia 31-latki wygląda niczym pokój małej dziewczynki. Magda zdecydowanie lubi kolor różowy.

Big Brother: Tak mieszka Magda Wójcik. Zwyciężczyni programu ma pokój jak nastolatka [GALERIA]
fot. Beata Zawadzka/East News

Magda Wójcik zwyciężyła w finale "Big Brothera", który powrócił na ekrany po 11 latach przerwy. Sympatyczna 31-latka zyskała sympatię widzów uśmiechem, prostolinijnością, tolerancją i otwartością. Nie bez znaczenia były też emocje, jakie wywołał jej romans z Olehem, jednym z mieszkańców domu Wielkiego Brata. Po zwycięstwie w programie Magda wyrasta powoli na gwiazdę TVN, pojawiły się plotki, że otrzyma pracę w "Dzień Dobry TVN". Tymczasem Madzia odpoczywa w swoim mieszkaniu w Londynie, które postanowiła pokazać reporterom "Uwagi".

Big Brother 2019: Mieszkanie Magdy Wójcik

Londyńskie mieszkanie Magdy Wójcik znajduje się w domu z epoki wiktoriańskiej, który liczy sobie ponad 100 lat. Jednak próżno szukać w nim typowo angielskiego klimatu. Madzia urządziła sypialnię niczym słodkie marzenie małej dziewczynki. Różowe ściany, meble i pościel, dużo pluszaków i poduszka z Hello Kitty - wystrój pokoju nie wskazuje na to, że jego mieszkanka skończyła gimnazjum. Jednak zwyciężczyni "Big Brothera" nie ma zamiaru się tym przejmować. Przyznała także, że większość maskotek to pamiątki z dzieciństwa.

 - Nikt by nie pomyślał, że mieszkała tu 30-latka, tylko bardziej 16-latka, ale myślę, że po prostu trzeba być sobą i się tym nie przejmować - podsumowała.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak mieszka zwyciężczyni "Big Brothera".

ZOBACZ: Magda Wójcik wyglądała kiedyś inaczej. Zwyciężczyni "Big Brothera" była emo?

Big Brother 2019: Tak mieszka Magda Wójcik

Tak mieszka Magda Wójcik, zwyciężczyni Big Brothera

RadioZET.pl/MF