Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Janusz Dzięcioł skomentował nowy głos Wielkiego Brata. Nie do końca przypadł mu do gustu

Sylwia Wamej
1 min. czytania
20.03.2019 11:37

Janusz Dzięcioł, zwycięzca pierwszej edycji „Big Brothera”, został zaproszony do studia TVN. W programie „Dzień Dobry TVN” zdradził, czy podoba mu się obecny głos Wielkiego Brata – kobiety. Czy według niego to dobra zmiana?

Janusz Dzięcioł
fot. Vip Photo/ East News

Janusz Dzięcioł zdradził, czy podoba mu się głos Wielkiego Brata–kobiety

Janusz Dzięcioł w rozmowie z Marcinem Prokopem zdradził, co myśli na temat głosu Wielkiego Brata, który w najnowszej odsłonie reality-show jest kobietą.

– Ja nie chciałbym, żeby to źle zabrzmiało, z całym szacunkiem oczywiście, ale ja wolałbym jednak tamten głos. Ja jestem do niego przyzwyczajony, mam do tamtego głosu wiele sympatii i jakoś dziwnie mi brzmi „Wielki Brat” z ust kobiety – mówił Janusz Dzięcioł. Po czym dodał: „Co nie znaczy oczywiście, że to nie będzie lepsze. Być może wielu ludzi będzie sądziło, że od Jarka pani prowadzi to lepiej”.

Do tematu wtrącił się prowadzący – Marcin Prokop. „Ale potem może się okazać nagle, że ta »Wielka siostra« jest Wielkim Bratem. Żyjemy w ciekawych czasach, to wiesz... różne rzeczy się zdarzają”  – wypalił współprowadzący „Dzień Dobry TVN”.

Głosem Wielkiego Brata jest Agnieszka Czubówna-Barjasz

Dodajmy, że od początku show głosem Wielkiego Brata był Jarosław Ostaszkiewicz, który mógł pochwalić się bardzo charakterystycznym i niskim głosem. Po 10 latach głosem Wielkiego Brata została kobieta. Do pokoju zwierzeń uczestnicy zapraszani są przez  Agnieszkę Czubównę-Barjasz, córkę dziennikarki Krystyny Czubówny.

 

RadioZEt.pl/ SW