Obserwuj w Google News

Big Brother: Igor i Angelika oficjalnie są parą. Czy zamieszkają ze sobą?

Sylwia Wamej
2 min. czytania
04.07.2019 16:10
Zareaguj Reakcja

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski w "Big Brotherze" mieli się ku sobie. Również po programie ich relacja rozwija się. Niedawno uczestnicy reality-show przyznali, że są parą. Czy zamieszkają ze sobą?

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska
fot. Tricolors/ East News

Big Brother: Angelika i Igor oficjalnie są parą

Angelika Głaczkowska i  Igor Jakubowski w "Big Brotherze" od samego początku mieli się ku sobie. Lubili spędzać ze sobą czas i rozmawiać. Połączyła ich też miłość do sportu. Gdy skończył się program, Igor i Angelika nie przestali utrzymywać ze sobą kontaktu, choć nie do końca było wiadomo, czy ich relacja to tylko przyjaźń, czy może coś więcej. Teraz postanowili w końcu przyznać, że oficjalnie są parą.

"Wszyscy widzą w nas potencjał. Dostaję mnóstwo wiadomości, że pasujemy do siebie, że powinniśmy być razem. (...) U nas wszystko zachodzi bardzo szybko. Wiemy, co lubimy, co nas łączy. Mamy wspólne pasje, hobby i tak każdy dzień, każda godzina przeradzają się w coraz większą bliskość, chęć przebywania razem. Aż w końcu dochodzi do takiego zjednoczenia. Pomyśleliśmy, że może jednak powinniśmy spróbować i może nam wyjdzie" -powiedziała Angelika w rozmowie z "Faktem". Igor potwierdził jej słowa.

"My się bardzo dobrze dogadujemy. W prawie każdym aspekcie. W różnych sytuacjach się uzupełniamy. mamy podobne charaktery. Ciągnie nas do siebie. Jesteśmy wobec siebie bardzo wyrozumiali" - dodał Igor.

Big Brother: Igor i Angelika planują razem zamieszkać

Igor i Andeglika zdradzili też, że planują razem zamieszkać. "Prawdopodobnie tak"- odpowiedział Igor. Angelika ma podobne zdanie w tej kwestii.

"Myślę, że to jest normalny odruch. Wolę, żeby Igor był u mnie, niż miałby szukać hoteli czy mieszkania na wynajem. (...) Tak. Cieszę się, to jest szczere" - powiedziała Angelika Głaczkowska. Kibicujecie tej parze?

 

RadioZEt.pl/ SW