Obserwuj w Google News

Big Brother: Iza Mączka pochwaliła się nową sylwetką. Straciła ponad 10 kilogramów

Maciej Friedrich
2 min. czytania
29.07.2019 09:55
Zareaguj Reakcja

Iza Mączka zapadła w pamięć widzów „Big Brothera” jako jedna z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek. 42-latka pochwaliła się na Instagramie fotografią, na której widzimy ją odmienioną. Była mieszkanka domu Wielkiego Brata schudła i zachwyciła fanów sylwetką. Jak tego dokonała?

Big Brother: Iza Mączka pochwaliła się nową sylwetką. Straciła ponad 10 kilogramów
fot. Piotr Molecki/East News

„Big Brother” powrócił na ekrany, co okazało się doskonałym pomysłem. Format wzbudził wiele emocji i cieszył się dużą popularnością widzów. Nic dziwnego, że jesienią ma pojawić się druga edycja programu. Choć w finale pierwszej odświeżonej edycji zwyciężyła Magda Wójcik, to wielu uczestników zapadło widzom w pamięć. Jedną z najbardziej charakterystycznych mieszkanek domu Wielkiego Brata była Iza Mączka. 42-latka była najstarszą uczestniczką edycji, jednak charyzmy i dystansu mogły pozazdrościć jej młodsze koleżanki. Choć Iza nie dotarła do finału, cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych. To właśnie za ich pośrednictwem pochwaliła się metamorfozą, jaką przeszła.

Big Brother: Iza Mączka schudła 12 kilogramów

W czwartek 25 lipca na Instagramie Izy Mączki na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym uczestniczka „Big Brothera” pochwaliła się nową sylwetką. Okazało się, że 42-latce udało się zrzucić zbędne kilogramy i zmieścić się w ubrania sprzed dwóch lat. Jak poinformował magazyn „Party”, Iza zawdzięcza poprawę sylwetki córce, która zmobilizowała ją do biegania. Efekt jest imponujący, gwiazda „Big Brothera” straciła aż 12 kilogramów. Mączka nie kryła swojej radości. W opublikowanym wpisie nawiązała także do wydarzeń podczas Marszu Równości w Białymstoku.

„Te spodnie przeleżały w mojej szafie ponad dwa lata, bo zwyczajnie się w nie nie mieściłam. Błyszczą się tak, że czuje się w nich trochę jak na Love Parade, festiwalu muzyki i tolerancji, której w Białymstoku zdecydowanie zabrakło. Mam nadzieję, że przyjdzie taki czas, że znajdzie się przestrzeń dla różnorodności, bo każdy jest jakiś” – podsumowała.

Fani Izy nie kryli zachwytu nad jej nowym wyglądem. Pod fotografią uczestniczki „Big Brothera” pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

„Wow ja takie chce wyglądasz jak milion dolarów, zeszczuplałaś cudnie, brawo, gratuluje”.

„Świetnie Pani wygląda! Też mam nadzieję, że w końcu będzie tolerancja u nas w kraju”.

„Figura jak 20-latka” – komplementowali internauci.

My również gratulujemy Izie metamorfozy. Jak widać, sport to zdrowie.

 

RadioZET.pl/MF