Obserwuj w Google News

Big Brother: Była uczestniczka zdradziła, ile zarabiała w programie

Sylwia Wamej
1 min. czytania
22.03.2019 10:50
Zareaguj Reakcja

Uczestnicy "Big Brothera" będąc w domu Wielkiego Brata, zarabiają pieniądze. Była uczestniczka show Monika Goździalska, zdradziła, jakie są stawki w programie.

Ile zarabiają uczestnicy Big Brothera?
fot. Instagram.com/ Monika Goździalska

Big Brother: Monika Goździalska ujawnia zarobki na planie

Monika Goździalska, która brała udział w dwóch edycjach  "Big Brothera" zdradziła, jakie są stawki za udział w programie. Monika najpierw wzięła udział w 3. edycji, a następnie w 5. gdzie uczestnikami były gwiazdy. W rozmowie z serwisem Wp.pl zdradziła, ile uczestnicy dostawali pieniędzy za udział w programie.

"Jak ja byłam w trzeciej edycji, płacono nam pieniądze. Na tamte czasy to był dobry zarobek. Płacono nam 2 tys. zł za tydzień. Jak byliśmy w "Big Brotherze" z gwiazdami, to płacono kilkanaście tys. tygodniowo" - powiedziała.

Jak dodała, również i w tej odsłonie programu uczestnicy dostają pieniądze. "Teraz uczestnicy też dostają pieniądze, bo zrezygnowali z prac, mają rachunki. No, ale zarabiają. Nie sądzę, że telewizja płaci nie wiadomo ile, jak spadają stawki za reklamy"– stwierdziła. Zdaniem Moniki większość osób godzi się wystąpić w programie nawet za "symboliczną kwotę".

Według serwisu Wp.pl obecnie stawka za jeden dzień to jedynie 50 złotych.

Przypomnijmy, że w tej edycji zmieniła się nie tylko lokalizacja Domu Wielkiego Brata, który obecnie znajduje się w Gołkowie, ale i również i jego głos. W tej transzy programu Wielkim Bratem jest kobieta. To córka Krystyny Czubówny, lektorka Agnieszka Barjasz.

 

RadioZEt.pl/ Wp.pl/ SW