Obserwuj w Google News

Big Brother 2019. Klaudia nie chciała założyć spódnicy: „Może czuję się bardziej chłopcem”

Sylwia Wamej
2 min. czytania
11.04.2019 11:06
Zareaguj Reakcja

W Domu Wielkiego Brata trwa Tydzień Szkolny. Uczestnicy biorą udział w lekcjach, muszą odpowiednio się ubierać, a damska część składu „Big Brothera” nie może się mocno malować. Klaudia Marchewka odmówiła założenia mundurka szkolnego, a dokładniej spódnicy. W Pokoju Zwierzeń wyjaśniła, dlaczego to zrobiła.

Klaudia Marchewka
fot. Piotr Molecki/ East News

Big Brother 2019: Klaudia Marchewka nie chciała założyć spódnicy

Uczestnicy „Big Brothera” na tydzień wrócili do szkoły. Podczas Szkolnego Tygodnia mieszkańcy programu dostali szereg zasad, których musieli przestrzegać. Obowiązywały również szkolne mundurki, które nie wszystkim się spodobały. Damska część składu „Big Brothera” zrezygnowała również z mocnego make-upu. Mieszkańcy organizowali lekcje, w których sami brali też udział.

Klaudii Marchewce nie przypadło do gustu założenie mundurka, a dokładniej spódnicy. Uczestniczka odmówiła noszenia spódnicy, co w konsekwencji doprowadziło do ukarania całej grupy przez Wielkiego Brata. Mieszkańcy programu musieli oddać wszystkie kosmetyki i środki czystości.

Big Brother 2019: Klaudia wytłumaczyła się ze swojego zachowania

Klaudia wytłumaczyła się w Pokoju Wielkiego Brata ze swojego zachowania. „Źle mi w niej. Dziwnie się czuję. Nie lubię takich rzeczy. Chociaż jak się zastanowić, to łatwiej się sika” – powiedziała w Pokoju Zwierzeń. Inni uczestnicy również próbowali znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego Klaudia nie chciała wykonać zadania.

„Czy ty się czujesz chłopcem?” – zapytała Kasia. „No może się czuję bardziej chłopcem, po prostu” – powiedziała Klaudia. Dodała również, że zmuszanie do chodzenia w spódnicy jest dyskryminacją. „Kiedyś byłam cheerleaderką i tam mnie nikt nie dyskryminował. Wszystkie dziewczyny były w spódnicy, a mi jako jedynej pozwolono być w spodniach” – mówiła.

Zachowanie Klaudii nie przypadło do gustu internautom. 

„Jest laską, więc jaki problem, żeby wpakować się w spódnicę? Zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością, strasznie dziwnie się zachowuje”, „Nie rozumiem, czemu Klaudia zachowuje się coraz gorzej. Dziwna laska” – pisali fani. Nie zabrakło również spekulacji internautów, że Klaudia może być lesbijką.

 

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW