Obserwuj w Google News

Big Brother 2019 - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [12.05]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
12.05.2019 21:14

Kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 12.05.2019? Jak w każdą niedzielę, mieszkańcy domy Wielkiego Brata głosowali na osoby, które ich zdaniem powinny zakończyć swoją przygodę z programem. 

Big Brother 2019 - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [12.05]
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

"Big Brother" 2019 z tygodnia na tydzień budzi coraz więcej emocji. Mieszkańcy poznali się już bardzo dobrze, pojawiły się wzajemne antypatie i powstały mniejsze grupy, które starają się wspierać. Zwieńczeniem każdego tygodnia jest głosowanie, podczas którego uczestnicy typują osoby, które ich zdaniem powinny odejść z programu. Spośród tych, które otrzymały najwięcej nominacji, telewidzowie wybierają jedną, dla które przygoda z "Big Brother" 2019 się zakończy. Nominacje są przyznawane tajnie podczas krótkiej wizyty w tak zwanym pokoju zwierzeń.

"Big Brother" 2019 głosowanie. Gdzie, kiedy i jak głosować?

Big Brother - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [12.05]

Nominacje 12.05 były jak zwykle emocjonujące. Część mieszkańców nie ukrywa niechęci do konkretnych osób i konsekwentnie je nominuje. Czasem wystarczy jednak drobna kłótnia, by otrzymać nominację. W tym tygodniu dodatkowo mieszkańcy obejrzeli krótkie nagrania z opiniami innych uczestników na ich temat. 

W tym tygodniu najwięcej głosów otrzymała  Katarzyna Olek. Jest jedyną osobą, co do której pozostali mieszkańcy byli zgodni. Pozostałe głosy rozłożyły się na aż cztery osoby. Po dwa głosy otrzymali: Magda Zając, Magda Wójcik, Bartek oraz Radek. Widzowie mogą więc oddawać głosy aż na pięciu mieszkańców

Nominacje w Big Brotherze 2019 - jak głosować i kto jest nominowany 12.05?

O tym, kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 12 maja 2019, tradycyjnie zadecydowali uczestnicy programu podczas rozmowy z Wielkim Bratem w specjalnym Pokoju Zwierzeń. Po oficjalnym ogłoszeniu nominacji decyzja o tym, kto zostanie w reality show, spoczywa w rękach widzów. Oznacza to, że od niedzieli można głosować na tę osobę, które według nas powinna opuścić program. Głosowanie odbywa się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online. W niedzielę, 19 maja dowiemy się natomiast, kto odpadł z Big Brothera.

 

RadioZET.pl/MF