Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Magda Wójcik prezenterką TVN? Filip Chajzer komentuje

Maciej Friedrich
2 min. czytania
24.06.2019 10:11

Magda Wójcik, zwyciężczyni „Big Brothera”, ma swoje pięć minut. Popularność programu może pomóc jej w zrobieniu kariery. Tego samego zdania jest Filip Chajzer, który nie ukrywa, że widziałby Madzię w roli prezenterki TVN. Ma już nawet pomysł na program, który miałaby prowadzić.

Big Brother 2019: Magda Wójcik prezenterką TVN? Filip Chajzer komentuje
fot. Beata Zawadzka/East News

Magda Wójcik zwyciężyła w finale „Big Brothera. 30-latka na co dzień mieszkająca w Wielkiej Brytanii ewidentnie ma teraz swoje pięć minut. Sympatia widzów i popularność programu przełożyła się na zainteresowanie mediów. Magda jest na najlepszej drodze do zrobienia kariery w Polsce. Tego samego zdania jest gwiazdor TVN Filip Chajzer, który pracując na planie „Big Brothera”, poznał Wójcik dość dobrze. Jego zdaniem zwyciężczyni show ma wszelkie zadatki na to, by pracować w telewizji. 

Big Brother: Magda Wójcik jako prezenterka TVN?

Filip Chajzer zapytany o to, jak ocenia zwyciężczynię „Big Brothera”, nie ukrywał, że chętnie zobaczyłby Magdę w roli prezenterki

– Chciałbym bardzo, żeby Madzia została z nami na troszeczkę dłużej, bo uważam, że jest tego warta. Jest tak bezpretensjonalna i tak fajna, że myślę, że jakiś program mogłaby poprowadzić. Jaki? Odsyłam do dyrektora Edwarda Miszczaka.

Po chwili namysłu Chajzer zdradził, że ma pomysł na format, w którym mogłaby się znaleźć Magda Wójcik. Mowa tu o „Dzień Dobry TVN”. Według Filipa sprawdziłaby się na przykład, opowiadając o życiu Polaków w Wielkiej Brytanii. Magda mieszka tam od 12 lat, z pewnością mogłaby opowiedzieć wiele ciekawych historii. 

Sama zwyciężczyni „Big Brothera” nie ukrywa, że ciężko jej się odnaleźć po programie. Choć cieszy się z wygranej, brakuje jej atmosfery panującej w domu Wielkiego Brata

– Miałam taki niedosyt, że musi się jeszcze więcej dziać. Ja uwielbiam naprawdę ludzi, ciągle lubię poznawać tych ludzi, to było wspaniałe uczucie. Dlatego tak bardzo nie chciałam opuścić dom, bo chciałam być z tymi ludźmi. A teraz wszyscy są na zewnątrz, więc w domu nikogo nie ma – opowiadała w wywiadzie dla Pudelka. 

Kto wie, może niedługo zwyciężczyni „Big Brothera” ułoży sobie życie z Olehem Riaszeńczewem i rozpocznie telewizyjną karierę?

 

RadioZET.pl/MF