Obserwuj w Google News

„Big Brother” 2019: Wiemy, ile zarabiają statyści. Jak zgłosić się do programu?

Maciej Friedrich
1 min. czytania
19.04.2019 11:14
Zareaguj Reakcja

W internecie pojawiło się ogłoszenie o naborze statystów do „Big Brother” 2019. Ich zadaniem będzie prawdopodobnie powitanie osoby, która opuści dom Wielkiego Brata. Sprawdź, jak zgłosić się do „Big Brother” 2019 i ile można zarobić.

„Big Brother” 2019: Wiemy, ile zarabiają statyści. Jak zgłosić się do programu?
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

„Big Brother” 2019 to powrót kultowego przed laty reality show, jednak w nowej, odświeżonej formule. Formule, która nie wszystkim widzom przypadła do gustu. Liczne kontrowersje związane z sytuacją panującą w domu, dobrowolnym opuszczeniem programu przez dwójkę uczestników czy tajnym pokojem ukrytym przed mieszkańcami wydają się jednak napędzać show. Kilka dni temu głośno było o niespodziewanych nominacjach i zachowaniu producentów uznanym za nieetyczne. Nie zmienia to jednak faktu, że format cieszy się dużą popularnością, a internauci szukają nowych informacji na temat uczestników. Okazuje się jednak, że fani sami mogą wziąć udział w ulubionym show. 

„Big Brother” 2019: Trwa nabór statystów. Jak się zgłosić, ile zarobisz?

Na Facebooku pojawiło się ogłoszenie agencji statystów i aktorów nieprofesjonalnych PublicoTV. Poszukuje ona statystów, którzy wezmą udział w zdjęciach do „Big Brother” 2019. Nagrania mają odbywać się na zewnątrz, najprawdopodobniej więc statyści będą „tłumem”, który wita uczestnika opuszczającego dom Wielkiego Brata. Agencja zapewnia transport z pętli autobusowej Metro Wilanowska oraz oferuje wynagrodzenie. Za statystowanie w „Big Brother” 2019 można otrzymać 40 złotych, płatne bezpośrednio po zdjęciach. Swoje kandydatury można składać drogą SMS-ową. Nagranie odbędzie się 21 kwietnia.

Big brother ogłoszenie dla statystów
fot. facebook.com/publicotv

 

RadioZET.pl/MF