Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Wielki Brat ma kobiecy głos. Do kogo należy?

Sylwia Wamej
2 min. czytania
18.03.2019 13:23
Zareaguj Reakcja

Nowa edycja „Big Brothera” przynosi niespodzianki. Jedną z nich jest głos „Wielkiego Brata”. Kiedyś należący do Jarosława Ostaszkiewicza, niski i charakterystyczny. Po 10 latach głosem Wielkiego Brata jest kobieta. Do kogo należy?

Agnieszka Czubówna-Barjasz
fot. Piotr Bławicki/ East News

Big Brother 2019: Wielki Brat jest kobietą. Do kogo należy głos?

Każdy fan Big Brothera kojarzył charakterystyczny, niski głos Wielkiego Brata, należący do Jarosława Ostaszkiewicza, który jest związany z medialną branżą. Po 10 latach Big Brother wrócił na antenę, jednak zamiast męskiego głosu, usłyszymy damski.

Tego, kto ma mieć głos Wielkiego Brata, nie było wiadomo. Wreszcie w pierwszym odcinku widzowie mogli go poznać. Z faktu, że Wielki Brat jest kobietą, ucieszyła się sama prowadząca Agnieszka Woźniak-Starak. „Świetnie! Kobieta jest Wielkim Bratem. To znak, że czasy się zmieniają. Girl power!” – powiedziała ucieszona gospodyni programu. Zapytała, czy trzeba zwracać się do niej „Wielka Siostro”. Tajemniczy głos odpowiedział: „Mam kobiecy głos, ale jestem Wielkim Bratem”.

Głosem Wielkiego Brata jest córka Krystyny Czubówny

Internauci zastanawiali się, kto jest Wielkim Bratem. Pojawiły się skojarzenia z  Krystyną Czubówną. Poniekąd słuszne, bo Wielkim Bratem jest Agnieszka Czubówna-Barjasz, córka dziennikarki – Krystyny Czubówny. Choć od małego towarzyszyła mamie w pracy, początkowo nie zdecydowała się na pracę lektorki. Skończyła zarządzanie i marketing, jednak praca na etacie nie do końca była tym, co chce robić. Lektorką została kilka lata temu. Była narratorem w serialu „Młodzi lekarze”. Prywatnie Agnieszka Czubówna-Barjasz jest mamą dwóch córek – Zosi i Helenki.

>>  Agnieszka Barjasz: kobiecy głos Wielkiego Brata w Big Brother 2019. Kim jest?

 

RadioZEt.pl/ SW