Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Uczestniczka Magda Wójcik to dobra koleżanka polskich celebrytów

Sylwia Wamej
1 min. czytania
01.04.2019 11:28
Zareaguj Reakcja

Magda Wójcik, uczestniczka najnowszej edycji „Big Brothera”, nie jest co prawda aktorką, ani modelką, jednak doskonale zna świat show-biznesu, bo sama poniekąd się w nim obraca. 31-latka jest dobrą koleżanką polskich celebrytów.

Magda Wójcik to znajoma polskich celebrytów
fot. Instagram.com/ Magda Wójcik

Big Brother 2019: Magda Wójcik to koleżanka polskich gwiazd

W najnowszej edycji „Big Brothera” przeważają osoby, które śmiało można nazwać medialnymi. To określenie pasuje do 31-letniej Magdy Wójcik, która, choć sama nie ma na swoim koncie telewizyjnych występów, jest dobrą koleżanką polskich gwiazd. Magda kumpluje się z Maffashion – rok temu bawiły się razem na festiwalu Coachella w Kalifornii. Magda lubi też imprezować z topowymi polskimi influencerami i młodymi celebrytami. Na co dzień kumpluje się z m.in.  Dawidem Kwiatkowskim, Julią Wieniawą, Honoratą Skarbek czy Radkiem Pestką.

Big Brother 2019: Magda Wójcik pasjonuje się modą

Jednym z jej przyjaciół jest również Patryk Spiker, nowy uczestnik emitowanego na MTV programu „Warsaw Shore”. Uczestniczka „Big Brothera”, oprócz tego, że świetnie czuje się w towarzystwie polskich gwiazd, na co dzień pracuje w jednym z modnych butików w Londynie. Od 12 lat Magda Wójcik mieszka w Wielkiej Brytanii. Wcześniej studiowała biotechnologię żywności w Szkocji. W przyszłości chciałaby stworzyć autorską kolekcję ubrań. Jak przyznaje, bardzo dobrze czuje się w Londynie, bo to „wspaniałe miasto, a ludzie są bardzo tolerancyjni”. 

 

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/ Gala.pl/ SW