Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Tomek i Łukasz nominowani do opuszczenia programu

Sylwia Wamej
1 min. czytania
24.03.2019 21:18
Zareaguj Reakcja

W "Big Brotherze" zmiany. Twórcy programu zdecydowali, że nominowanych uczestników widzowie poznają w niedzielnym odcinku na żywo. W tym tygodniu nominowani są Tomek Urban i Łukasz Darłak.

Big Brother 2019: Tomek i Łukasz nominowani do opuszczenia programu
fot. Piotr Molecki/ East News

"Big Brother 2019": uczestnicy nominowali innych na żywo

W niedzielnym wydaniu  "Big Brothera" Agnieszka Woźniak-Starak poinformowała, że uczestnicy będą nominować pozostałych uczestników w odcinku na żywo. Widzowie mogli śledzić na bieżąco, których uczestników nominowali pozostali. W Pokoju Zwierzeń mogliśmy się dowiedzieć, kto kogo nie darzy sympatią oraz kto komu "zaszedł za skórę". Nominowani zostali  Tomek Urban i Łukasz Darłak.

"Big Brother 2019": Natalia Wróbel opuściła Dom Wielkiego Brata

W drugim odcinku na żywo z Domem Wielkiego Brata, a tym samym z programem, pożegnała się Natalia Wróbel. O tym, że Natalia ma odejść z show zadecydowało 52 procent widzów. Z kolei w sobotę z programu odszedł Daniel Barłóg, który zdecydował się dobrowolnie opuścić reality-show.

Marlena chce odejść z Domu Wielkiego Brata

Nad opuszczeniem programu zastanawia się też  Marlena Klimczyk. "Podjęłam decyzję, że rezygnuję. Mi jest szkoda swojego czasu, który czuję, że tutaj marnuję” – powiedziała uczestniczka "Big Brothera" w  rozmowie z Łukaszem Darłakiem. Dodała, że chce wyjść z Domu Wielkiego Brata w poniedziałek. Marlena już wcześniej mówiła, że dla niej udział w programie nie jest warty rozstania z dziećmi.

 

RadioZEt.pl/ SW