Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: TVN rezygnuje z nadawanego na żywo „Big Brother Raport”

Sylwia Wamej
1 min. czytania
19.04.2019 10:20

„Big Brother Raport” już nie będzie emitowany na żywo. Stacja TVN podjęła decyzję o rezygnacji z sobotnich emisji nadawanego na żywo programu, który prowadzili wspólnie Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.

Big Brother Raport
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Big Brother 2019: Koniec sobotnich „Big Brother Raport”

„Big Brother” raport od najbliższej soboty zastąpią standardowe odcinki „Big Brothera”, relacjonujące wydarzenia z Domu Wielkiego Brata. Do tej pory „Big Brother Raport” prowadzony był przez  Małgorzatę Ohme i Filipa Chajzera, którzy rozmawiali z zaproszonymi gośćmi na żywo. Do studia przychodzili m.in. przyjaciele uczestników oraz rodzina nominowanych. Dwukrotnie w trakcie emisji programu z domu Wielkiego Brata wyszli uczestnicy, którzy postanowili zrezygnować z udziału w show. Był to Daniel Barłóg i Marlena Klimczyk.

Big Brother 2019: Zamiast programu na żywo, standardowe odcinki

Zamiast emisji na żywo, TVN pokaże standardowe odcinki „Big Brothera”, w których widzowie będą podglądać uczestników reality-show. Przypomnijmy, że finał programu zaplanowany jest na niedzielę, 16 czerwca. Główną twarzą i prowadzącą jest Agnieszka Woźniak-Starak. W tym tygodniu aż trzy osoby zostały karnie nominowane do opuszczenia  „Big Brothera”. Są to Iza Mączka, Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ Wirtualnemedia.pl/ SW