Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Poważny wypadek w domu Wielkiego Brata. Uczestnik wymagał pomocy chirurga

Maciej Friedrich
2 min. czytania
12.06.2019 10:24
Zareaguj Reakcja

W "Big Brotherze" po raz kolejny musiały interweniować służby medyczne. Poważnemu wypadkowi uległ jeden z uczestników, Radosław Palacz. Podczas codziennych czynności mocno zranił się nożem, polało się dużo krwi. W domu Wielkiego Brata stworzono namiastkę sali operacyjnej.

Big Brother 2019: Poważny wypadek w domu Wielkiego Brata. Uczestnik wymagał pomocy chirurga
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

"Big Brother" wielkimi krokami zbliża się do finału. Już w niedzielę 16 czerwca dowiemy się, kto zostanie zwycięzcą pierwszej edycji programu, który powrócił na antenę po 11 latach nieobecności. W grze pozostała czwórka uczestników, ale niewiele brakowało, by jeden z nich opuścił dom Wielkiego Brata. Radosław Palacz, przez współmieszkańców nazywany Hanysem, miał poważny wypadek i wymagał pomocy medycznej.

Big Brother 2019: Radek miał poważny wypadek. Potrzebował pomocy lekarza

We wtorek 11 czerwca, w godzinach wieczornych, mieszkańcy domu Wielkiego Brata przygotowywali wspólny posiłek. Niestety, chwila nieuwagi wystarczyła, by Radek mocno zranił się nożem w palce. Okazało się, że rana jest bardzo poważna, a uczestnik obficie krwawił. Udał się do "pokoju wymian", gdzie dyżuruje ratownik medyczny. Ten zadecydował, że sytuacja wymaga wizyty w szpitalu.

- Oparło się o kość. Dobrze, że sobie palca nie odciąłem (...) Nie mogą mnie tu poskładać - relacjonował Palacz.

Ostatecznie Radek pozostał w domu, zdecydowano się sprowadzić chirurga na miejsce, a w salę operacyjną zmienić "sekretny pokój". Mieszkańcy na przybycie lekarza czekali jednak około dwóch godzin. Palacz zdążył w tym czasie wyraźnie zblednąć. Wszyscy domownicy byli mocno zdenerwowani. Po przybyciu chirurg podał poszkodowanemu środek przeciwbólowy i zaszył ranę. Po wszystkim Radek wyraźnie odzyskał humor.

- Nerwy poprzecinane, ale nie te najważniejsze. Wiecie, co jest najgorsze? Alkoholu nie mogę pić - zażartował.

To już drugi nieszczęśliwy wypadek Hanysa. W ubiegłą sobotę, podczas wykonywania jednego z zadań, uczestnik poślizgnął się na tarasie i uszkodził kolano. Wtedy również wymagał pomocy, jednak skończyło się na interwencji ratownika medycznego.

ZOBACZ: Big Brother 2019: Znamy zwycięzcę programu? Internauci nie mają wątpliwości

 

RadioZET.pl/MF