Obserwuj w Google News

„Big Brother” 2019: Paweł dostał zakaz spania z Justyną. Co się stało?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
09.05.2019 15:39
Zareaguj Reakcja

Paweł i Justyna to aktualnie jedyna para, która bierze udział w „Big Brother” 2019. Zakochani dostali jednak zakaz sypiania razem. Ma to związek z jednym z zadań, jakie wyznaczył Pawłowi Wielki Brat. Zdaniem uczestnika sprawa ma drugie dno.

„Big Brother” 2019: Paweł dostał zakaz spania z Justyną. Co się stało?
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

„Big Brother” 2019 to chyba pierwsza w historii emisji formatu w Polsce edycja, która wzbudza tak wiele kontrowersji i w której co kilka dni pojawiają się nowe sytuacje wzbudzające w widzach skrajne emocje. Wystarczy przypomnieć sytuację z końca kwietnia, kiedy to Oleh znalazł się w ogniu krytyki internautów po słowach sugerujących, że zamierza uprawiać seks z mieszkanką domu bez względu na jej zdanie na ten temat. Nie mniej kontrowersyjne było pojawienie się w domu Wielkiego Brata Pawła Grigoruka, chłopaka Justyny Żak. Obecność pary wśród mieszkańców nie została odebrana zbyt dobrze zarówno przez fanów, jak i innych uczestników. Sam Paweł podejrzewa z kolei, że producenci celowo chcą ograniczyć jego kontakty z Justyną.

„Big Brother” 2019: Paweł i Justyna nie mogą spać razem

Po tym, jak podczas kłótni przewrócił swoją dziewczynę, Wielki Brat wyznaczył mu zadanie. Ma zmierzyć się w pojedynku z Igorem. Bokser z kolei jest zobowiązany do przygotowania nowego mieszkańca do walki. W związku z treningami Paweł otrzymał również kilka zakazów. Zdecydowanie najtrudniej mu się pogodzić z zakazem sypiania obok Justyny. Grigoruk uważa, że decyzja Wielkiego Brata nie ma wiele wspólnego ze sportowymi przygotowaniami.

Dochodzę do wniosku, że to całe zadanie jest tylko po to, żebym ja nie spał z Justyną. Wielki Brat widzi to, że ja tu jestem tylko dla Justyny i uważam, że to całe zadanie zostało wymyślone po to, żeby mnie odizolować od Justyny – podejrzewa.

Kto wie, może adrenalina doda Pawłowi sił w pojedynku.

 

RadioZET.pl/se.pl/MF