Obserwuj w Google News

"Big Brother" 2019: Oleh zapowiedział seks z uczestniczką. "Facet nie pyta"

Maciej Friedrich
2 min. czytania
30.04.2019 12:28
Zareaguj Reakcja

W "Big Brotherze" robi się coraz bardziej gorąco i kontrowersyjnie. Oleh zapowiedział, że ma zamiar uprawiać seks z Magdą i nie ma zamiaru pytać jej o zdanie. Widzowie są zniesmaczeni i mówią o zapowiedzi gwałtu.

"Big Brother" 2019: Oleh zapowiedział seks z uczestniczką. "Facet nie pyta"
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

"Big Brother" 2019 to program, obok którego ciężko przejść obojętnie nawet osobom, których tego typu format niezbyt interesuje. Wszystko za prawą coraz to nowych kontrowersji, które pojawiają się zarówno w samym domu Wielkiego Brata, jak i poza nim. 29 kwietnia pojawiła się informacja, że nowym uczestnikiem zostanie chłopak Justyny Żak, która znajduje się w domu od początku show. Zdaniem wielu osób umieszczanie razem pary jest złym pomysłem. Tymczasem niecały dzień później internautów oburzyła wypowiedź jednego z graczy, który w dość niesmaczny sposób wypowiedział się na temat relacji z Magdą.

"Big Brother" 2019: Seksualny skandal w programie?

Oglądając relacje z planu "Big Brothera" ciężko nie zauważyć, że pomiędzy niektórymi uczestnikami iskrzy. Pojawiły się pierwsze flirty i romanse. Dużo mówi się między innymi o relacji Igora i Angeliki, którzy spędzili noc w jednym łóżku. Jednak Oleh Riaszeńczew swoim zachowaniem oburzył nawet widzów, którzy oczekiwali po programie tego typu atrakcji.

Jak informuje "Super Express", na jednej z grup na Facebooku poświęconej "Big Brotherowi" pojawiło się nagranie, na którym Kuba pyta Oleha, czy po programie "spróbuje pi*******ć Madzię". Obcesowe pytanie doczekało się nie mniej obcesowej odpowiedzi.

- W sensie próbował... P*******ę! Co ja, mam pytać? Facet nie pyta - skwitował Oleh.

Magda i Oleh Big Brother
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

Odpowiedź ucieszyła Kubę, ale z pewnością nie widzów. Internauci nie zostawili na 20-latku suchej nitki, w komentarzach nie szczędząc ostrej krytyki. Według większości powinien zostać natychmiast usunięty z programu, a jego słowa otarły się o zapowiedź gwałtu.

- "Żartowanie" o gwałceniu kobiet przejdzie bez jakiegokolwiek, chociażby ostrzeżenia? - możemy przeczytać na Instagramie.

Trzeba przyznać, że nawet jeśli Oleh swoją odpowiedź uznał za żartobliwą, to z pewnością nie miała nic wspólnego z poczuciem humoru. Przypomnijmy, że za zapowiedź użycia wobec współmieszkańca przemocy fizycznej z "Big Brothera" usunięty został Maciej Borowicz.

 

RadioZET.pl/se.pl/MF