Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Oleh opuścił program

Sylwia Wamej
2 min. czytania
09.06.2019 20:40
Zareaguj Reakcja

"Big Brother" niebawem dobiegnie końca. W przedostatnim tygodniu przed finałem do opuszczenia programu nominowani byli Łukasz Darłak, Igor Jakubowski oraz Oleh Riaszeńczew. Z programem pożegnał się Oleh.

Oleh opuścił program
fot. Adam Jankowski/ Reporter

Big Brother 2019:  Z programu odpadł Oleh

"Big Brother" powoli dobiega końca. W tym tygodniu nominowanymi do opuszczenia show byli Łukasz, Oleh oraz Igor. Widzowie zdecydowali, że w niedzielnym odcinku na żywo dom Wielkiego Brata opuścił Oleh.

Big Brother 2019: Kim są nominowani uczestnicy?

Igor Jakubowski ma 26 lat i mieszka w Koninie. Jest zawodowym bokserem i pięściarzem, a także wicemistrzem Europy, mistrzem Unii Europejskiej, olimpijczykiem i dziesięciokrotnym mistrzem Polski. Brał udział w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016. Jego rodzina wiernie kibicuje jego wyczynom sportowym.

Uczestnik "Big Brothera" 2019,  Oleh Riashentsev ma 20 lat i pochodzi z Ukrainy, z miasta Zaporoże. Jak sam powiedział w pierwszym odcinku programu, do Polski przyjechał, żeby szukać lepszego życia. Ma polskie korzenie - jego babcia była Polką. Jego spolszczone imię i nazwisko brzmi "Oleh Riaszeńczew". Pasjonuje się przede wszystkim sportem. Od 4 roku życia uprawia gimnastykę. Później interesował się boksem. Udało mu się nawet wygrać mistrzostwa Ukrainy. 

Łukasz Darłak ma 26 lat, 183 centymetry wzrostu, niebieskie oczy - właśnie takie informacje na jego temat możemy poznać ze strony internetowej agencji aktorskiej, z którą współpracuje. Urodził się w Rzeszowie. Wśród jego umiejętności można wymienić między innymi grę na pianinie, taniec. Lubi także jeździć na rowerze. Ukończył w Lart studiO w Krakowie 3-miesięczny kurs przygotowawczy do egzaminów na wydziały aktorskie w AT, PWST, PWSFTvIT. Przez 6 lat szkoły podstawowej uprawiał taniec towarzyski turniejowo. W wolnych chwilach ćwiczy crossfit i kalistenikę. 

 

Radio ZEt.pl/ SW