Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Zmiana wśród prowadzących w nowej edycji. Kogo zabraknie?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
09.07.2019 10:20
Zareaguj Reakcja

Pierwsza edycja odświeżonego "Big Brothera" okazała się sukcesem, w jesiennej ramówce obejrzymy więc kolejną odsłonę programu. Nie wystąpią w nim jednak wszyscy prowadzący, którzy pojawiali się do tej pory. Bartek Jędrzejak zdradził, kto zniknie z "Big Brothera".

Big Brother 2019: Zmiana wśród prowadzących w nowej edycji. Kogo zabraknie?
fot. VIPHOTO/East News

"Big Brother", mimo początkowo sceptycznego przyjęcia, okazał się dużym sukcesem TVN7. Włodarze stacji byli bardzo zadowoleni z wyników oglądalności, jakie osiągnęło powracające po 11 latach show. Nic dziwnego, że zapadła decyzja nad emisją drugiej edycji, którą widzowie będą mogli zobaczyć w jesiennej ramówce. Za sukcesem "Big Brothera" stała nie tylko formuła i barwni uczestnicy ze zwyciężczynią  Magdą Wójcik na czele, ale również barwni prowadzący. Okazuje się, że w nowej odsłonie show nie zobaczymy jednego z nich.

Bartek Jędrzejak odchodzi z "Big Brothera"

Do tej pory w roli prowadzących "Big Brothera" mogliśmy oglądać Agnieszkę Woźniak-Starak, Bartka Jędrzejaka, Filipa Chajzera oraz Małgorzatę Ohme. Okazuje się, że w drugiej edycji nie zabraknie lubianego przez widzów Jędrzejaka. Pogodynek TVN sam poinformował o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych. W odpowiedzi na komentarz jednego z internautów na Facebooku nie tylko zdradził, że kończy przygodę z programem, ale też poinformował, kto zajmie jego miejsce.

- Tym razem już nie ja. Rozpoczynam inny projekt. "Big Brother" druga edycja z Filipem Chajzerem - napisał Bartek.

Jeśli Filip Chajzer ma zastąpić Jędrzejaka w "Big Brother Arena", zwalnia się miejsce w "Big Brother Nocą". Nie wiadomo, czy Chajzer będzie pełnił dwie funkcje, czy w programie pojawi się  nowa twarz. Jesteśmy również ciekawi, jaki nowy projekt szykuje dla widzów Jędrzejak.

 

Bartej Jedrzejak
fot. VIPHOTO/East News

RadioZET.pl/MF