Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Nominowani do opuszczenia programu są Kasia, Łukasz i Magda Zając

Sylwia Wamej
1 min. czytania
14.04.2019 21:28
Zareaguj Reakcja

W niedzielnym odcinku "Big Brothera" do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowane są aż trzy osoby: Kasia, Łukasz i Magda Zając.

Łukasz Darłak
fot. Adam Jankowski. Reporter/ East News

Big Brother 2019: Nominowani Kasia, Łukasz i Magda

W tym tygodniu nominowanymi do opuszczenia domu Wielkiego Brata są aż trzy osoby:  Kasia Olek, Łukasz Darłak i Magda Zając.

Big Brother 2019: Nowi uczestnicy w domu Wielkiego Brata

W niedzielnym odcinku Big Brothera na żywo poznaliśmy dwójkę  nowych uczestników: Angelikę Głoczkowską i Jakuba Pyśka, którzy zasilą nieco uszczuplony skład uczestników.

Angelika ma 32 lata i z zawodu jest stewardessą. Zawsze realizuje zamierzone cele, dlatego najbliżsi określają ją jako osobę porządną i obowiązkową. Niczego nie żałuje, a każdy dzień stara się wykorzystać mądrze i kreatywnie. Najbardziej szczęśliwa jest podróżując i poznając nowych ludzi. U drugiego człowieka razi ją sztuczność, którą wyczuwa od razu. Ma poczucie humoru oraz duży dystans do siebie. Marzy o własnej restauracji, w której mogłaby spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną.

Jakub Pyśk z Mławy jest 26-letnim studentem. Pracuje jako barman.  Lubi adrenalinę, dlatego najlepiej wspomina dzień, w którym skoczył ze spadochronem. Sport i sprzątanie to dwie czynności, które pomagają mu rozładować stres. Razi go ludzka głupota. Odważny, przebojowy i zawsze skłonny do dyskusji.

W niedzielnym odcinku Big Brothera z programem pożegnała się Klaudia Marchewka.

RadioZEt.pl/ SW