Obserwuj w Google News

„Big Brother” 2019: kto jest NOMINOWANY do opuszczenia programu? [AKTUALIZACJA 4.01]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
31.03.2019 21:25
Zareaguj Reakcja

W „Big Brother” 2019 mogliśmy oglądać kolejne nominacje. Mieszkańcy domu zadecydowali, kto według nich powinien opuścić program. Ostateczną decyzję podejmą jednak widzowie. Niespodziewanie jeden z uczestników karnie opuścił program, zmieniając listę nominowanych.

„Big Brother” 2019: kto jest NOMINOWANY do opuszczenia programu? [AKTUALIZACJA 4.01]
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

„Big Brother” 2019 z tygodnia na tydzień budzi coraz większe emocje. Uczestnicy z dnia na dzień poznają się lepiej, pojawiają się między nimi różnego rodzaju relacje. Można już zauważyć pewne małe podgrupy i wzajemne animozje. W niedzielę, 31 marca nie tylko dowiedzieliśmy się, kto opuścił dom Wielkiego Brata, ale też poznaliśmy osoby nominowane do wykluczenia w przyszłym tygodniu. Głosowanie mieszkańców było bardzo burzliwe, choć nie zabrakło faworytów. Było widać jak na dłoni, że na decyzjach uczestników zaważyły wydarzenia ostatniego tygodnia.

„Big Brother” 2019: NOMINOWANI do opuszczenia domu

Początek głosowania wskazywał, że wątpliwym faworytem zostanie Radosław Palacz. Współmieszkańcom nie podobało się to, jak dyryguje innymi w kuchni. Z tego samego powodu z głosami krytyki spotkała się  Karolina Wnęk, uznana za maniaczkę sprzątania. Wysoko plasowali się również Łukasz i Justyna. Ta ostatnia po złamaniu regulaminu nie może cieszyć się zbyt dużym zaufaniem. Jednak kolejne oddawane głosy sprawiły, że wysoko uplasował się Maciej Borowicz. Kilkorgu mieszkańcom nie odpowiada jego silny i często agresywny sposób wypowiedzi. 

Ostatecznie nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata zostali Karolina Wnęk, na którą zagłosowało sześcioro uczestników oraz Maciej Borowicz, który otrzymał pięć głosów. To ich los w programie został oddany telewidzom.

[AKTUALIZACJA 4.01] Maciej Borowicz został usunięty z programu. Prawdopodobnie ma to związek z groźbami pobicia adresowanymi do Łukasza. W związku z tym nastąpiła zmiana na liście nominowanych. Znaleźli się na niej: Karolina Wnęk, Justyna Żak oraz  Łukasz Darłak. To o ich losie zadecydują widzowie.

 

RadioZET.pl/MF