Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Nominowani do opuszczenia Domu Wielkiego Brata są Łukasz i Iza

Sylwia Wamej
1 min. czytania
26.05.2019 21:29

"Big Brother" i kolejne nominacje. W tym tygodniu do opuszczenia Domu Wielkiego Brata nominowani są Łukasz Darłak i Iza Mączka.

Łukasz Darłak
fot. Piotr Molecki/ East News

Big Brother: Nominowani do opuszczenia programu są

"Big Brother" i kolejne emocje za nami. W niedzielnym odcinku z programem pożegnała się Magdalena Zając, która decyzją widzów odeszła z domu Wielkiego Brata. W odcinku na żywo uczestnicy po raz kolejny musieli nominować kolegów z programu do opuszczenia programu. W tym tygodniu nominowanymi do odejścia z programu są Łukasz Darłak i Iza Mączka.

Big Brother 2019: Kim są nominowani uczestnicy?

Łukasz Darłak z wykształcenia - i jak sam przyznaje również z zamiłowania - jest psychologiem. Już podczas przedstawiania się zaznaczył, że w programie "Big Brother" nie zamierza wykorzystywać swojej wiedzy.Aktualnie mieszka w Londynie,l gdzie pracuje przede wszystkim jako asystent psychologa.

Iza Mączka  ma 42 lata i pochodzi z Warszawy. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej programu "Big Brother", Iza Mączka to tytan pracy. Na co dzień zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowych w jednej z warszawskich korporacji. Zarządza sześcioosobowym zespołem. Łączy swoje obowiązki zawodowe z samotnym wychowywaniem trójki dzieci. Jest błyskotliwa i inteligentna, ma do siebie ogromny dystans. Chętnie dzieli się zabawnymi anegdotami ze swojego życia. Brzydzi się kłamstwem, chciałaby zacząć bardziej wierzyć w ludzi. 

 

RadioZEt.pl/ SW