Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Natalia Wróbel opuściła Dom Wielkiego Brata

Sylwia Wamej
1 min. czytania
24.03.2019 20:22
Zareaguj Reakcja

W niedzielnym odcinku "Big Brothera" widzowie dowiedzieli się, kto opuścił Dom Wielkiego Brata. Z programem musiała pożegnać się Natalia Wróbel.

Z programem pożegnała się Natalia
fot. Piotr Molecki/ East News

Big Brother 2019: Natalia Wróbel odpadła z programu 24.03

W drugim odcinku  "Big Brothera" dowiedzieliśmy się, kto opuścił dom Wielkiego Brata. W tym tygodniu nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata byli Maciek Borowicz i Natalia Wróbel. Zanim widzowie dowiedzieli się, kto opuścił program, w studio na żywo pojawił się Daniel Barłóg, który sam zdecydował się opuścić Dom Wielkiego Brata. Wyjaśnił, że zrobił to, bo nie potrafi niczego udawać, a w programie czuł się nie do końca komfortowo.

Tymczasem 52 procent widzów zdecydowało, że program opuści  Natalia Wróbel. Uczestnicy pożegnali Natalię. Natalia Wróbel zgłosiła się do programu, bo jak sama powiedziała, chce zostać celebrytką. Była uczestniczka "Big Brothera" ma 21 lat i pochodzi z Bytomia.

"Bardzo lubię czuć się wolna, ale wolna do tego stopnia, że można powiedzieć - nie uznaję praktycznie żadnych zasad. Odkąd miałam 12 lat nigdy nikogo nie słuchałam i wolę uczyć się na własnych błędach" - tak o sobie mówi Natalia Wróbel. Gdy miała 18 lat, wyjechała do Włoch, a następnie przeprowadziła się do Szwajcarii. Tam poznała "miłość swojego życia", czyli swojego obecnego partnera.  

Radio ZEt.pl/ SW