Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Magdalena Zając nową uczestniczką programu

Karolina Piotrowska
2 min. czytania
02.04.2019 20:46
Zareaguj Reakcja

Nowym uczestnikiem "Big Brothera" została Magdalena Zając. Dołączyła ona do programu w zamian za Marlenę Klimczyk, która dobrowolnie zrezygnowała z dalszego udziału.

Big Brother 2019: Magdalena Zając nową uczestniczką programu
fot. Instagram / @bigbrother.tvn7

W specjalnym odcinku na żywo Filip Chajzer zapowiedział nowego uczestnika w "Big Brotherze". Jak podkreślił sam prowadzący, niewątpliwie namiesza on w domu Wielkiego Brata. Jak się okazało, jest to uczestniczka - Magdalena Zając.

"Big Brother": Magdalena Zając nową uczestniczką w programie

W domu Wielkiego Brata pojawiła się nowa uczestniczka - Magdalena Zając. Zanim dołączyła do pozostałych osób, Filip Chajzer krótko ją zapowiedział podczas specjalnego programu na żywo.

Magda ma 27 lat. Prowadzący mówił, że posiada 200 hektarów pola, a oprócz tego ma 21 krów i konia o imieniu Lala. Dodał także, że "nie lubi pustych lasek". Kończy studia na kierunku politologia i sama o sobie mówi, że "tak samo dobrze czuje się w gumofilcach, jak i w pantoflach". Ma dziewięcioletnią córkę. Jest otwarta na nowy związek, ale ma bardzo wysokie wymagania.

» Magdalena Zając - Big Brother 2019: kim jest nowa uczestniczka w domu Wielkiego Brata?

Za kogo Magda Zając weszła do "Big Brothera"?

Przypomnijmy, że już w pierwszym tygodniu program z własnej woli zdecydował się opuścić Daniel Barłóg. W kolejnym tygodniu w jego ślady poszła Marlena Klimczyk. Oboje narzekali na atmosferę w domu, w którym nie potrafili się odnaleźć.

» „Big Brother”: Marlena Klimczyk dobrowolnie opuściła dom Wielkiego Brata

Oprócz nich z programu odpadli do tej pory również Natalia Wróbel oraz Tomasz Urban. W Big Brotherze pojawił się także konflikt pomiędzy  Maciejem Borowiczem a  Łukaszem Darłakiem. Panowie wyraźnie za sobą nie przepadali od początku programu, jednak sytuacja po ostatnich nominacjach wydawała się wymykać spod kontroli. Ostatecznie Maciej został wyrzucony z domu Wielkiego Brata.

» „Big Brother” 2019: Maciek groził pobiciem Łukaszowi. Został usunięty z programu

RadioZET.pl/KP