Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Magda Wójcik zdradziła, czy będzie spotykać się z Olehem

Maciej Friedrich
2 min. czytania
18.06.2019 10:05
Zareaguj Reakcja

Zwyciężczyni „Big Brothera” Magda Wójcik zyskała popularność między innymi za sprawą romansu z jednym z uczestników programu, Olehem Riaszeńczewem. Relacja między nimi rozwijała się szybko, padła nawet deklaracja miłości. W wywiadzie Magda zdradziła, czy ich związek może trwać po opuszczeniu domu Wielkiego Brata.

Big Brother 2019: Magda Wójcik zdradziła, czy będzie spotykać się z Olehem
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

W finale „Big Brothera” zwyciężyła Magda Wójcik. 30-latka zdobyła sympatię widzów prostolinijnością, otwartością na współmieszkańców i uśmiechem. W komentarzach wielbiciele Magdy podkreślali, że jest uśmiechnięta, tolerancyjna i bardzo ufna. Jednym z barwniejszych wydarzeń w domu Wielkiego Brata była jej relacja z innym z uczestników, Olehem Riaszeńczewem. Polka i Ukrainiec wyraźnie mieli się ku sobie, spędzali razem noce i namiętnie się całowali. 20-latek wyraźnie zaangażował się w związek, a nawet wyznał Magdzie miłość. Widzowie zastanawiali się jednak, czy ich związek przetrwa po zakończeniu „Big Brothera”. Sytuację skomentowała sama Magda.

Big Brother 2019: Czy Magda będzie z Olehem?

Magda Wójcik w wywiadzie dla serwisu Plotek zdradziła, że rozmawiała z Olehem na temat kontynuowania związku, który rozpoczął się w domu Wielkiego Brata.

– Wczoraj już 3 czy 4 godziny mieliśmy długie dyskusje. Jeszcze nie doszliśmy do żadnych wniosków. Więc dalej będziemy się poznawać, ale nic na siłę. Ja mam nadal naszyjnik, który od niego dostałam. Mam nadzieję, że coś z tego będzie. Ja bym chciała. Jeżeli on będzie chciał i to wszystko będzie szczere, to nam wyjdzie. [...] Będziemy randkować.

Portal zapytał również zwyciężczynię „Big Brothera” o to, co czuła, gdy Oleh wyznawał jej miłość. Nie ukrywała, że „była confused”.

– To było szokujące. Ja naprawdę nie wierzyłam w to. Jak to możliwe? Aż miłość? Ja na pewno mam do niego jakieś uczucie, ale jeszcze nie wiem, co to jest. Więc byłam w szoku, że to miłość w tak krótkim czasie. Jestem confused.

Big Brother 2019: Oleh był zszokowany biseksualizmem Magdy

Część widzów podejrzewała, że Oleh może nie dogadać się z przyjaciółmi Magdy. Tymczasem po finale „Big Brothera” bawił się razem z nimi w jednej z restauracji. Warto również pamiętać, że Ukrainiec nie był zachwycony, gdy odtajniono tajne akta uczestników. Dowiedział się wtedy, że Magda miała dwie partnerki seksualne i ma słabość do gejów.

– Oleh był w szoku. Nie odzywał się do mnie wtedy kilka godzin. Ja chciałam z nim pogadać, wyjaśnić, że nie ma w tym nic dziwnego. On po prostu chodził naburmuszony, a mi wtedy było przykro. Czekałam, aż on do mnie podejdzie. Później wyjaśniliśmy sobie i dalej będziemy to robić. Po prostu on był w szoku. Może był zazdrosny o Łukasza przez to, że Łukasz jest gejem, a ja lubię takich trochę kobiecych mężczyzn. Jeżeli to jest prawdziwa miłość, to to wypali – podsumowuje.

Czas pokaże, czy uczucie zrodzone w „Big Brotherze” przetrwa także poza ścianami domu Wielkiego Brata. A co Wy o tym sądzicie?

 

RadioZET.pl/plotek.pl/MF