Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Magda i Oleh nie są już razem?

Sylwia Wamej
2 min. czytania
07.06.2019 11:57
Zareaguj Reakcja

Magda i Oleh z „Big Brothera” mają kryzys? Oleh zarzucił Magdzie, że ta za dużo czasu spędza z Łukaszem. Jak na to zareagowała Madzia?

Oleh i Magda
fot. Piotr Molecki/ East News

Big Brother: Oleh zrobił Magdzie scenę zazdrości

Magda i Oleh to para, która w „Big Brotherze” wzbudza dużo emocji. Oliwy do ognia dolewa fakt, że Oleh jest bardzo zaborczy. Ostatnio nie spodobało mu się, że Magda spędza czas z Łukaszem. Choć nie powinien mieć powodów do niepokoju, bo Łukasz jest gejem, Oleh jest o niego zazdrosny.

– To nie jest takie przyjemne, gdy w nocy zobaczyłem, że śpicie razem. Masz swoje łóżko, więc czemu śpisz z Łukaszem? – zapytał Oleh. Magda nie kryła zdenerwowania całą sytuacją.

– Ktoś jest cały czas obrażony! Jak tak można się zachowywać! Jest mi przykro – powiedziała Magda. Spięcia pomiędzy uczestnikami skomentował Łukasz. – Słyszałem, jak Oleh mówił do swoich kolegów, że on już się powoli zastanawia, czy on chce być z Magdą. Myślę, że ona by dobrze na tym wyszła, gdyby Oleh przestał z nią być – powiedział. 

Big Brother: Łukaszowi nie podoba się zachowanie Oleha

Zdaniem Łukasza zachowanie Oleha jest wulgarne i nie powinien się tak zachowywać w stosunku do Madzi. „To jest wulgarne, tanie, to nie są teksty, które chłopak może powiedzieć dziewczynie. To jest dno. Oleh codziennie robi jej jakąś dramę, wyrzuty, ma do niej pretensje, a ona się bardzo tym przejmuje. Później ona sama za to przeprasza, choć to on to prowokuje. To jest dla mnie smutny widok” – stwierdził Łukasz Darłak.

 

RadioZEt.pl/ SW