Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Magda Zając odpadła z programu

Sylwia Wamej
1 min. czytania
26.05.2019 20:44
Zareaguj Reakcja

„Big Brother” wciąż wzbudza wielkie emocje. W tym tygodniu do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowani byli Łukasz Darłak i Magdalena Zając. W poniedziałek do tego grona dołączyli również  Bartłomiej Boruc, Igor Jakubowski, Izabela Mączka, Oleh Riashentsev i  Radosław Palacz. Decyzją widzów z programem pożegnała się Magdalena Zając.

Magda Zając
fot. Instagram.com/ Big Brother

Big Brother 2019:  Magda Zając odpadła z programu

W „Big Brotherze”  w tym tygodniu oprócz dwóch nominowanych osób, Magdy i Łukasza poznaliśmy pięć kolejnych, którzy są zagrożeni. Decyzja ta wynikała z przegranego zadania. Ten, kto przegrał, automatycznie został nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata.  Zagrożeni byli Bartłomiej Boruc, Igor Jakubowski, Izabela Mączka, Oleh Riashentsev oraz Radosław Palacz. Widzowie zdecydowali, że z programem pożegnała się Magda Zając.

Big Brother. Kim jet Magda Zając?

Magdalena Zając ma 27 lat. Posiada 200 hektarów pola, a oprócz tego ma 21 krów i konia o imieniu Lala. Magda Kończy studia na kierunku politologia i sama o sobie mówi, że "tak samo dobrze czuje się w gumofilcach, jak i w pantoflach". Ma dziewięcioletnią córkę Wiktorię. Magda jest otwarta na nowy związek, ale jak mówi - ma bardzo wysokie wymagania. 

 

RadioZEt.pl/ SW