Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Magda noc po finale spędziła z Olehem. Pokazała zdjęcie

Maciej Friedrich
2 min. czytania
17.06.2019 13:12
Zareaguj Reakcja

W niedzielę, 16 czerwca Magda Wójcik zwyciężyła w finale „Big Brothera”. Podczas pobytu w domu Wielkiego Brata 30-latka nawiązała romans z Olehem Riaszeńczewem. Widzowie zastanawiali się, czy po zakończeniu show para nadal będzie się spotykać. Wspólne zdjęcie, które opublikowała Magda, nie pozostawia wątpliwości, że nadal coś ich łączy.

Big Brother 2019: Magda noc po finale spędziła z Olehem. Pokazała zdjęcie
fot. TRICOLORS/East News

Za nami finał „ Big Brothera”, który powrócił na ekrany po 11 latach przerwy. W pierwszej edycji po powrocie zwyciężyła Magda Wójcik i to ona jako ostatnia opuściła Dom Wielkiego Brata. Czekała na nią nie tylko rodzina, ale również jeden z uczestników programu, Oleh Riaszeńczew. 30-latka i 20-latek bardzo się do siebie zbliżyli i w programie nawiązali płomienny romans. Oleh wyznał nawet ukochanej miłość. W studio czekał na nią z bukietem kwiatów. Ich związek budził jednak wiele kontrowersji, mówiono między innymi o tym, że Ukrainiec nie odnajdzie się w otoczeniu Wójcik. Wiele osób nie wierzyło, że ich relacja przetrwa po zakończeniu programu. Wydaje się jednak, że sceptycy byli w błędzie.

Big Brother 2019: Magda i Oleh bawili się razem po finale

W niedzielę po finale Magda Wójcik wybrała się z przyjaciółmi, żeby uczcić zwycięstwo w „Big Brotherze”. Wśród jej przyjaciółek znalazła się między innymi znana influencerka Maffashion. To właśnie ona opublikowała na Instagramie relację, na której można było zobaczyć Oleha bawiącego się z Magdą w restauracji. Również sama zwyciężczyni „Big Brothera” pochwaliła się fotografią, na której pozuje z chłopakiem. Zabawa trwała dość długo, bo na zdjęciu widzimy godzinę 1.43. O wiele ważniejszy jest jednak podpis pod zdjęciem. „Słoneczko moje” i emotikony serduszek nie pozostawiają wątpliwości, że Magda i Oleh nadal są bardzo blisko.

Mada Wójcik – kim jest zwyciężczyni „Big Brothera”?

Zwyciężczyni „Big Brothera” Magda Wójcik ma 30 lat i 12 lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Obecnie ma za sobą przeprowadzkę do Londynu, gdzie w tej chwili pracuje w jednym z modnych butików. Wcześniej mieszkała w Szkocji. Studiowała tam biotechnologię żywności, ale jak sama przyznała, od dziecka najbardziej pasjonowała ją moda. W przyszłości chciałaby także otworzyć własny sklep z ubraniami.
Magda Wójcik w pierwszym odcinku programu „Big Brother” 2019 przyznała, że przeprowadziła się do Londynu, ponieważ jej zdaniem jest to „wspaniałe miasto, a ludzie są bardzo tolerancyjni”. Według niej Polska jest krajem bardzo nietolerancyjnym i chciałaby to kiedyś zmienić.  

 

RadioZET.pl/MF