Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Madzia nie jest telewizyjną debiutantką. Fani oburzeni

Maciej Friedrich
2 min. czytania
22.05.2019 11:53

Magda Wójcik jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek „Big Brothera”. Okazało się jednak, że show nie jest jej telewizyjnym debiutem. Wcześniej pojawiła się w kontrowersyjnym programie „Warsaw Shore”.

Big Brother 2019: Madzia nie jest telewizyjną debiutantką. Fani oburzeni
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

„Big Brother” 2019 to edycja, która bije rekordy, jeśli chodzi o kontrowersyjne sytuacje. Dotyczą one zarówno relacji między mieszkańcami domu Wielkiego Brata, jak i decyzji producentów. We wtorek w sieci rozpętała się burza, gdy w programie pojawiły się dodatkowe nominacje nieoparte na głosach uczestników show. Zdaniem wielu osób miały one na celu zwiększenie szans na pozostanie w domu Łukasza Darłaka. Przypomnijmy, że Łukasz powrócił do programu po tym, jak głosami widzów został z niego usunięty.

Od początku trwania programu oburzenie części widzów wzbudzał również fakt, że w domu Wielkiego Brata nie znalazły się osoby zupełnie anonimowe, co było podstawowym założeniem kultowej pierwszej edycji. W domu mieszkała między innymi youtuberka Juszes czy model występujący w reklamie z Anną Lewandowską. Łukasz Darłak kojarzony jest z kolei z kilkoma serialami paradokumentalnymi emitowanymi przez TVN. Okazuje się, że również Magda Wójcik, która obecnie walczy o zwycięstwo w „Big Brotherze”, nie jest telewizyjną debiutantką.

„Big Brother” 2019: Madzia Wójcik wystąpiła w „Warsaw Shore”

Magda jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek tegorocznej edycji „Big Brothera”, głównie ze względu na  romans z kolegą z programu, Olehem. 30-latka zyskała sympatię wielu widzów, pojawiły się jednak również głosy krytyki. Okazało się bowiem, że wizyta w domu Wielkiego Brata to nie pierwsze telewizyjne doświadczenie Magdy. Wójcik można było wcześniej zobaczyć w kontrowersyjnym programie „Warsaw Shore” emitowanym przez MTV, gdzie gościnnie pojawiła się na jednej z imprez. Na jej profilu na Instagramie można również znaleźć zdjęcie ze spikerem show. Internauci nie szczędzili Magdzie krytycznych komentarzy.

Zadajesz się z wykolejeńcem. Wstydzi się pokazywać z Olehem, bo jest z innego środowiska, a z tym alkoholikiem się nie wstydzi jakoś?”

„Z kim ona się zadaje, z takim wykolejeńcem z »Warsaw Shore«. A niby taka naiwna”.

Okazuje się, że w sieci jednak nic się nie ukryje.

 

RadioZET.pl