Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Maciej zrobił awanturę w domu Wielkiego Brata. O co poszło?

Sylwia Wamej
1 min. czytania
26.03.2019 10:36
Zareaguj Reakcja

Gorąca atmosfera panowała niedawno w domu Wielkiego Brata między Maciejem a Łukaszem. Pretekstem do wymiany zdań była brudna toaleta. O co poszło?

Maciej lubi porządek w domu Big Brother
fot. Instagram.com/ Big Brother

„Big Brother” 2019 Konflikt między Maciejem i Łukaszem

W „Big Brotherze” między uczestnikami chwilami bywa naprawdę gorąco. Tym razem swoje poirytowanie zachowaniem innych uczestników wyraził Maciej, który „nie da sobie w kaszę dmuchać”. W Pokoju Zwierzeń zdenerwował się, że ktoś z uczestników nie posprzątał toalety. „Mamy w domu same ameby” – powiedział w rozmowie z Wielkim Bratem.

Maciej nie odpuścił i postanowił zorganizować zebranie na tarasie, gdzie zapytał każdego z osobna, kto i kiedy był w łazience. Zdenerwowany zachowaniem kolegi  Łukasz sam postanowił posprzątać łazienkę. Maciej z kolei zaczął go parodiować. Atmosfera w pewnym momencie zrobiła się naprawdę gęsta.

„Nie podoba mi się twoje zachowanie. Ja coś mówię, a ty wychodzisz” – wypalił Maciej do Łukasza. Zdaniem Łukasza zachowanie kolegi z programu było pozbawione klasy, pretensjonalne i zupełnie niepotrzebne.

„Ogólnie to cię nie lubię. Wydaje ci się, że jesteś męski. Moim zdaniem jesteś zaprzeczeniem męskości. Wydaje ci się, że jesteś silny, a tak naprawdę jesteś najsłabszy” – powiedział Łukasz.

Łukasz Darłak nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata

W tym tygodniu pozostali uczestnicy do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowali m.in. Łukasza Darłaka. 26-latek z Rzeszowa z wykształcenia i zamiłowania jest psychologiem. Uczestnik reality-show dał się również poznać jako aktor seriali paradokumentalnych emitowanych na antenie TVN.

Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia programu?

 

RadioZEt.pl/ SW