Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Łukasz wpadł w szał i zaczął demolować dom. Interweniował Wielki Brat

Sylwia Wamej
2 min. czytania
05.06.2019 14:40
Zareaguj Reakcja

Łukasz Darłak to jeden z najbarwniejszych uczestników "Big Brothera". Ostatnio jego zachowanie podzieliło widzów reality show. Łukasz dostał ataku szału, demolując dom i niszcząc sprzęty. Musiał interweniować Wielki Brat.

Łukasz Darłak
fot. Adam Jankowski/ East Newws

Łukasz Darłak wpadł w furię

Łukasz Darłak w pewnym momencie wykonywanego zadania wpadł w furię. Obie drużyny walczyły ze sobą, by wejść w posiadanie tajemniczego sejfu. W pewnym momencie Łukasz porwał sejf, który został ukryty w należącej do  Oleha walizce. To jeszcze nie wszystko. Wybiegł z nią na balkon, zaczął ją niszczyć, demolując również inne sprzęty. Postanowił interweniować Wielki Brat, jednak Łukasz nic sobie nie robił z jego ostrzeżeń.

Do akcji włączył się Oleh, próbujący zatrzymać Łukasza. Łukasz zaczął uderzać w walizkę, później rzucać w nią krzesłem. W pewnym  momencie cisnął bagażem o ziemię. "Łukasz, nie demoluj domu" - powiedział Wielki Brat. Łukasz nic sobie jednak z tego nie zrobił. Zaczął walić potłuczonym szkłem w walizkę. W pewnym momencie powiedział:

"Mam misję do spełnienia. Jestem najbliżej odkrycia tajemnicy tego sejfu. Muszę to zrobić, najwyżej odkupię tę walizkę” . Chciał też zrzucić bagaż z balkonu.

"No to nie wiem, co mam więcej zrobić. Możecie mnie wypuścić, koniec gry” – stwierdził Darłak. To jeszcze nie wszystko. Łukasz rzucił się na Oleha, popychając go na deskę do prasowania. Pozostali uczestnicy myśleli, że to jedynie gra aktorska ze strony Łukasza. Ten jednak wyprowadził ich z błędu. "Dostałeś zadanie, żeby pokazać to w bardziej dramatyczny sposób?” – spytała Magda.

"Nie, nie zastanawiałem się wtedy, w jaki sposób chcę to pokazać. Po prostu tak mi się to zrobiło i tyle. Ja chyba po prostu taki jestem” – stwierdził Łukasz.

Big Brother 2019: Fani komentują zachowanie Łukasza na Instagramie

Widzowie szybko zaczęli komentować zachowanie Łukasza w mediach społecznościowych. Fani wypowiadają się na jego temat bardzo krytycznie.

„Łukasz pokazał – mam nadzieję – swoją ostatnia inna stronę. Psychiczna i nieopanowana agresja. Rozwalił obudowę kamery, zniszczył walizkę Olka. Na streamie widzieliśmy, że on już się tu dusi, nie powinien przebywać w tym programie. Dojdzie do tragedii, to się obudzicie” – napisał jeden z fanów.

 „Wywalcie go z tego programu, ten człowiek powinien się leczyć” – dodał inny z fanów. Zresztą na oficjalnym Instagramie programu krytycznych komentarzy fanów jest znacznie więcej.

 

RadioZEt.pl/ SW