Obserwuj w Google News

Big Brother 2019. Łukasz rozpłakał się po słowach Tomka i Maćka

Sylwia Wamej
2 min. czytania
27.03.2019 10:44

W „Big Brotherze” ostatni wieczór był bardzo ciężki dla Łukasza, który w pokoju zwierzeń rozpłakał się po tym, co usłyszał od kolegów z programu. Tomek i Maciek „żartowali” z orientacji Łukasza. 26-letni uczestnik programu zwierzył się Wielkiemu Bratu, że było mu po prostu przykro.

Big Brother 2019. Łukasz rozpłakał się po słowach Tomka i Maćka
fot. Instagram.com/bigbrothertvn7

„Big Brother” 2019: Łukasz rozpłakał się w Pokoju Zwierzeń

W „Big Brotherze” nie brakuje sympatii i antypatii. Jedni uczestnicy lubią się, drudzy za sobą nie przepadają. Łukasz Darłak w pokoju zwierzeń opowiedział o pewnej sytuacji, która była dla niego bardzo przykra. Do tego stopnia, że Łukasz się rozpłakał.

Łukasz opowiedział o sytuacji, która spowodowała u niego tak wielkie emocje. Gdy uczestniczki „Big Brothera” zapytały go, czy chciałby dołączyć do ich babskiego wieczoru, Maciek i Tomek skomentowali to słowami: „mieszkamy w pokoju z trzema dziewczynami”. „Wszystkie sikają na siedząco”. Te słowa skierowane były w stronę Łukasza, a dokładniej jego orientacji seksualnej. Przypomnijmy, że Łukasz Darłak przyznał, że jest gejem. W pokoju zwierzeń Łukasz nie ukrywał, że było mu bardzo przykro po tym, co usłyszał od kolegów z programu. Ta sytuacja spowodowała, że nie miał ochoty tego wieczoru integrować się z nikim.

„Big Brother” 2019: Internauci krytykują zachowanie Maćka i Tomka

Pod materiałem wideo wyemitowanym na stronie bigbrother.tvn.pl nie zabrakło komentarzy fanów krytykujących zachowanie obu panów – Maćka i Tomka. „Szkoda chłopaka. Dla mnie Tomek jest beznadziejny.. I mam nadzieję że odpadnie cwaniak. A jakby dostał w pysk pewnie by się zalał łzami...”, „Uważam że wielki brat powinien coś z tym zrobić... Szerzenie nienawiści!! Zachowanie Tomka i Maćka było i jest karygodne. Nie można tak traktować innych ludzi!” – dodała jedna z internautek. Niefajnie się zachował Tomek. Nie ma prawa nikogo osądzać. Uważam, że jest homofobem i powinno się eliminować takiego osobnika z programu” – napisała inna z komentujących.

 

RadioZEt.pl/ SW