Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Łukasz wyjawił prawdę o swojej orientacji. Jest gejem?

Sylwia Wamej
1 min. czytania
21.03.2019 12:46
Zareaguj Reakcja

W najnowszej edycji „Big Brothera” nie brakuje barwnych uczestników. Jednym z nich jest 26-letni Łukasz Darłak, znany już widzom TVN z seriali paradokumentalnych. Ostatnio mnóstwo emocji wzbudziła jego orientacja. Łukasz nie chciał do końca otworzyć się przy uczestnikach. Natomiast prawdę powiedział Wielkiemu Bratu.

Łukasz Darłak
fot. Adam Jankowki/ Reporter

Łukasz Darłak wyznał prawdę o swojej orientacji

Łukasz Darłak to bohater najnowszej edycji „Big Brothera”, o którym nie można napisać, że był anonimowy, zanim wszedł do Domu Wielkiego Brata. 26-latek ma już na swoim koncie aktorską przygodę z paradokumentalnymi produkcjami TVN. Kilka lat temu widywany był też w towarzystwie kontrowersyjnego pisarza Michała Witkowskiego.

W ostatnim odcinku „Big Brothera” uczestnicy wywołali dyskusję o orientacji seksualnej Łukasza Darłaka. Kilka osób zapytało go bez ogródek, czy jest gejem: „Nie jestem gejem. Epizod był biseksualny, ale nie sądzę, że z tego powodu powinienem mówić, że jestem gejem. Jest przecież bardzo dużo osób, którzy są homoseksualni, ale nie widać tego po nich” – powiedział.

Łukasz odwiedził Pokój Zwierzeń Wielkiego Brata, w którym dokończył wątek o swojej orientacji. Zdradził Wielkiemu Bratu, jak jest naprawdę i powiedział, dlaczego nie chciał odpowiedzieć wprost na pytanie o orientację:

Nie chciałem odpowiadać na to pytanie, jeszcze jest za wcześnie, nie chcę się otwierać. Dlatego odpowiedziałem im, że jestem hetero, chociaż jestem bi ze skierowaniem na gej – powiedział Wielkiemu Bratu.

 

RadioZEt.pl/ SW