Obserwuj w Google News

"Big Brother" 2019: Kto opuścił program? [07.04]

Maciej Friedrich
1 min. czytania
07.04.2019 20:32
Zareaguj Reakcja

Po raz kolejny przekonaliśmy się, kogo widzowie zdecydowali się usunąć z domu Wielkiego Brata. Jedna z nominowanych uczestniczek zdecydowała się na nominowanie samej siebie. Jak to się skończyło?

"Big Brother" 2019: Kto opuścił program? [07.04]
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

"Big Brother" 2019 wzbudza emocje kolejny tydzień, jak co niedzielę przyszedł czas na odcinek "Arena", w któym dowiadujemy się, która z nominowanych osób głosami widzów pożegna się z programem. W związku z karnym usunięciem z programu Maćka, lista nominowanych musiała zostać zmieniona i na głosy telewidzów z niecierpliwością oczekiwali:  Karolina Wnęk, Łukasz Darłak i Justyna Żak. Przed ogłoszeniem werdyktu telewidzów Wielki Brat poprosił nominowanych o stwierdzenie, kto z trójki powinien opuścić program. Karolina postanowiła wyznaczyć...samą siebie. Jej zdaniem reszta uczestników lepiej odnajdzie się w kolejnych odcinkach. Do jej zdania przychylili się Łukasz i Justyna. Jednak czy widzowie byli tego samego zdania?

"Big Brother" 2019: Kto odpadł z programu? [07.04]

Każdy z nominowanych uczestników ma już za sobą emocje związane z nominacją lub samym udziałem w programie. Kolejny raz musieli wykazać się dużą odpornością na stres. Karolina, z racji swojej decyzji miała największe szanse na opuszczenie programu. Ostatecznie telewidzowie zdecydowali, że to właśnie Karolina zakończy przygodę z "Big Brotherem". Uczestniczka nie ukrywała, że wynik był dla niej dużą ulgą. Uznała, że trzy tygodnie to dla niej dostateczna przygoda. 

 

RadioZET.pl/MF