Obserwuj w Google News

"Big Brother" 2019: Kto odpadł z programu i opuścił dom Wielkiego Brata? [19.05]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
19.05.2019 20:45
Zareaguj Reakcja

W kolejnej odsłonie "Big Brother Arena" 2019 wyemitowanej 19.05 dowiedzieliśmy się, kto odpadł z programu i opuścił dom Wielkiego Brata. Widzowie mogli głosować aż na pięciu uczestników. Z programem pożegnała się Katarzyna Olek. 

"Big Brother" 2019: Kto odpadł z programu i opuścił dom Wielkiego Brata? [19.05]
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7 Zweryfikowano •

"Big Brother"2019 z tygodnia na tydzień zbliża się do wielkiego finału. Z każdym dniem również w domu Wielkiego Brata nastrój jest coraz bardziej nerwowy. Ma na to wpływ nie tylko sytuacja w samym domu, gdzie pojawiają się małe grupki wspierających się osób, a nawet pierwsze poważne romanse. Również producenci show starają się podgrzewać atmosferę. Najlepszym przykładem jest ponowne umieszczenie w programie Łukasza Darłaka, który decyzją widzów został usunięty. Nie wszystkim widzom ta decyzja przypadła do gustu. Przypomnijmy, że Łukasz otrzymał drugą szansę po tym, jak Justyna i Paweł opuścili program na własne życzenie. 19 maja dowiedzieliśmy się, kogo widzowie nie chcieli dłużej oglądać z "Big Brotherze" 2019.

"Big Brother" 2019: Kto opuścił dom Wielkiego Brata? [19.05]

19 maja aż pięciu uczestników "Big Brothera" 2019 obawiało się o swój los. Wśród nominowanych znaleźli się: Magda Zając, Magda Wójcik, Katarzyna Olek, Bartek oraz Radek. W kolejnej odsłonie "Big Brother Arena" dowiedzieliśmy się, że najwięcej głosów otrzymało troje mieszkańców: Radek, Kasia i Magda Zając. Wszyscy nominowani czekali spakowani na ostateczny wynik głosowania internautów. Szanse na opuszczenie domu Wielkiego Brata były bardzo wyrównane i nikt nie mógł czuć się do końca bezpieczny.

Ostatecznie, decyzją telewidzów,  z "Big Brother" 2019 odpadła Kasia Olek. Pozostali nominowani nie kryli zaskoczenia, ale również ulgi, że to nie oni muszą pożegnać się z programem. 

 

RadioZET.pl/MF