Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Kto odpadł z programu i opuścił dom Wielkiego Brata? [2.06]

Maciej Friedrich
1 min. czytania
02.06.2019 20:41
Zareaguj Reakcja

W niedzielę 2 czerwca widzowie "Big Brothera" ponownie zadecydowali, kto opuści dom Wielkiego Brata i zakończy swoją przygodę z programem. Mieszkańcy tydzień temu nominowali do głosowania Izabelę Mączkę i Łukasza Darłaka. Które z nich głosami widzów pożegnało się z show?

Big Brother 2019:  Kto odpadł z programu i opuścił dom Wielkiego Brata? [2.06]
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

Każda niedziela to szczególnie stresujący dzień dla wszystkich uczestników "Big Brothera" 2019. To właśnie tego dnia głosy widzów decydują, która z nominowanych przez współmieszkańców osób zakończy swoją przygodę z programem. Z tygodnia na tydzień stres jest coraz większy. Wpływ na decyzję widzów mają wydarzenia, jakie miały miejsce w domu przez cały tydzień.

W zeszłą niedzielę uczestnicy programu zadecydowali, że zagrożeni wykluczeniem z udziału w programie będą  Izabela Mączka oraz Łukasz Darłak. Iza mogła wzbudzić kontrowersje nocą spędzoną wspólnie z Igorem. Tymczasem Łukasz nie zyskał sympatii i zaufania większości współmieszkańców po tym, jak  powrócił do programu po jego usunięciu przez widzów. Kto otrzymał więcej głosów widzów i musiał odejść z programu?

"Big Brother" 2019: Kto odpadł z programu 2 czerwca?

W niedzielę 2 czerwca widzowie musieli zdecydować, czy z programem pożegna się Iza, czy Łukasz. Część internautów nie miała wątpliwości, że to mężczyzna, przez wielu uznawany za nieszczerego, opuści dom Wielkiego Brata. Decyzją widzów 2 czerwca z "Big Brother" 2019 odpadła Iza Mączka.  Wielki Brat jednak na początku poprosił o odejście Łukasza. Okazało się jednak, że to żart i niespodziewanie z porażką musiała pogodzić się Iza. 

RadioZET.pl/MF