Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: W tym tygodniu nikt nie opuści domu Wielkiego Brata. Dlaczego? [12.05]

Maciej Friedrich
1 min. czytania
12.05.2019 20:41
Zareaguj Reakcja

12 maja widzowie zadecydowali, kto zakończy swoją przygodę z "Big Brotherem" 2019. Nominowane były trzy uczestniczki: Justyna, Kasia i Magda. Po raz kolejny producenci show podjęli niecodzienną decyzję. 

Big Brother 2019: W  tym tygodniu nikt nie opuści domu Wielkiego Brata. Dlaczego? [12.05]
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

Koniec tygodnia to dla uczestników "Big Brothera" 2019 trudny czas. Co tydzień widzowie wybierają osobę, dla której przygoda w domu Wielkiego Brata się zakończy. Im bliżej finału, tym łatwiej mieszkańcom podjąć decyzję o nominacjach. Wspólnie spędzony czas zacieśnił więzy, ale też pozwolił uczestnikom poznać się i ocenić, z kim chcieliby razem mieszkać. Przypomnijmy, że kilkoro uczestników samodzielnie podjęło decyzję o opuszczeniu programu. W piątek z własnej woli z "Big Brother" 2019 odeszli Justyna i Paweł

W zeszłym tygodniu nominację do opuszczenia programu otrzymała właśnie Justyna, a także Magda Zając i Kasia Olek. Siłą rzeczy, widzowie mogli głosować jedynie na dwie ostatnie uczestniczki. Która z nich głosami telewidzów została wyrzucona z programu?

"Big Brother" 2019: Kto odpadł z programu 12 maja?

Producenci "Big Brothera" 2019 po raz kolejny podjęli zaskakującą decyzję. W związku z dobrowolnym odejściem Justyny i Pawła głosowanie zostało przerwane. Okazało się, że 12 maja nikt nie opuści domu Wielkiego Brata. Kasia i Magda nie kryły swojego zadowolenia, podobnie jak reszta mieszkańców. 

 

RadioZET.pl/MF