Obserwuj w Google News

"Big Brother" 2019: Kto odpadł po drugim tygodniu? [31.03]

Maciej Friedrich
1 min. czytania
31.03.2019 20:31
Zareaguj Reakcja

Dowiedzieliśmy się, kto opuścił dom Wielkiego Brata po drugim tygodniu emisji programu "Big Brother 2019". Zagrożeni byli: Tomasz, Łukasz oraz Justyna, która została nominowana karnie za załamanie regulaminu. 

"Big Brother" 2019: Kto odpadł po drugim tygodniu? [31.03]
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

"Big Brother" 2019 nie przestaje zaskakiwać. W trzeciej odsłonie "Areny" na decyzję telewidzów o tym, kto pożegna się z programem oczekiwało nie dwoje, ale troje uczestników. Do Tomasza Urbana i Łukasza Darłaka dołączyła niespodziewanie Justyna Żak, która za złamanie regulaminu została nominowana karnie przez samego Wielkiego Brata. W studio pojawili się najbliżsi całej trójki, aby wspierać uczestników w tym trudnym momencie. Każdy z nominowanych przyznał, że nie chciałby jeszcze kończyć przygody z show. Nawet Tomasz, który nie ukrywał, że zawiódł się na niektórych współmieszkańcach, wyraził chęć kontynuowania przygody. Jednak to nie motywacje graczy, ale głosy widzów zadecydowały o tym, kto rozstał się z "Big Brotherem".

"Big Brother" 2019: Kto odpadł z programu?

Nominowana w tym tygodniu trójka wzbudzała w widzach duże kontrowersje od samego początku, okazał się bowiem, że nie są to osoby "znikąd". Tomasz okazał się być rozpoznawalnym modelem, Justyna popularną youtuberką, a Łukasz występował w paradokumentach TVN. Zdaniem wielu widzów znane osoby wypaczają nieco obraz programu znany z poprzednich edycji. 

Głosami widzów z udziałem w "Big Brotherze" pożegnał się Tomasz Urban. Uzyskał 52% głosów.

RadioZET.pl/MF