Obserwuj w Google News

"Big Brother" 2019: Kto jest nominowany do opuszczenia programu? [07.04]

Maciej Friedrich
1 min. czytania
07.04.2019 21:14

Po raz kolejny mieszkańcy domu Wielkiego Brata musieli zadecydować, kogo nominują do pożegnania z programem. Część z uczestników miała tym razem duży problem z wyborem. Kto tym razem będzie czekał na decyzję widzów w "Big Brother" 2019?

"Big Brother" 2019: Kto jest nominowany do opuszczenia programu? [07.04]
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

"Big Brother" 2019 z tygodnia na tydzień wzbudza coraz więcej emocji zarówno w widzach, jak i uczestnikach reality-show. Wspólne przebywanie pod jednym dachem bez dostępu do informacji z zewnątrz zaczyna odciskać piętno i powodować konflikty, których najlepszym przykładem jest wyrzucenie Maćka z powodu grożenia Łukaszowi. Dużo emocji wzbudziło się również pojawienie się nowe osoby.  Magda nie przypadła do gustu widzom, ale również części współmieszkańców. Jednak decyzją Wielkiego Brata w tym tygodniu otrzymała immunitet i nie może zostać usunięta. Na kogo więc głosowali uczestnicy?

"Big Brother": Nominowani 7.04 

Po raz kolejny w trudnej sytuacji znalazł się Radek, któremu mieszkańcy wciąż wypominają panoszenie się w kuchni. Otrzymał głosy między innymi od Justyny i Łukasza. Również zachowanie Klaudii, która rzekomo zbyt skupiała się na zadaniach, nawet kosztem swojego zdrowia, nie spodobało się wszystkim. Po pierwszej części głosowania to oni mieli największe szanse na nominacje. Klaudia Marchewka otrzymała ich 5, a  Radek Palacz 4. Igor jako ostatni oddał głos na Radka i tym samym z wynikiem 5 głosów nominowani do opuszczenia domu zostali Klaudia i Radek. To o ich losie za tydzień zadecydują widzowie. 

 

RadioZET.pl/MF