Obserwuj w Google News

"Big Brother" 2019: Kto jest nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata? [19.05]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
19.05.2019 21:27
Zareaguj Reakcja

19.05.2019 po raz dziesiąty obejrzeliśmy "Big Brother Arena" 2019. Po raz kolejny też dowiedzieliśmy się, kogo mieszkańcy domu Wielkiego Brata nominowali do opuszczenia programu. Czy wyniki głosowania były zaskakujące?

"Big Brother" 2019: Kto jest nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata? [19.05]
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

"Big Brother" 2019 wkroczył w fazę ostrej rywalizacji. Jednocześnie między uczestnikami pojawiły się różnego rodzaju emocje, począwszy od wyznań miłości, po jawną niechęć. Osoby, które zdaniem współmieszkańców powinny opuścić dom Wielkiego Brata, nominowane są w każdą niedzielę. 19.05 bohaterowie show po raz kolejny zadecydowali, kto według nich nie pasuje do społeczności. O ostatecznym usunięciu z programu zadecydują widzowie drogą głosowania. W poprzednim tygodniu nominowano aż pięć osób, a z show pożegnała się Kasia Olek. Kto tym razem został uznany za mniej pasującego do reszty uczestników?

Big Brother - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [19.05] 

Nominacje do opuszczenia "Big Brothera" 2019 tradycyjnie były przyznawane w "pokoju zwierzeń", podczas indywidualnej rozmowy z Wielkim Bratem. Wielu widzów z pewnością zastanawiało się, czy po raz kolejny pojawi tak wiele kandydatur. Nie bez znaczenia z pewnością były również, romanse pomiędzy uczestnikami. Czy miały one wpływ na nominacje?

Po pierwszej serii nominacji niekwestionowanym faworytem był Łukasz Darłak, który po raz drugi pojawił się w domu Wielkiego Brata. Otrzymał głos od każdego z trójki nominujących. Mieszkańcy podkreślali, że nie wierzą w jego przemianę po powrocie do programu.

Druga tura głosowania to kolejny głos na Łukasza. Jednak trzy głosy otrzymała Magda Zając. Tym samym dwie osoby miały brać udział w głosowaniu widzów. Decydująca miała okazać się trzecia runda nominacji. 

Ostatecznie do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowani zostali:  Łukasz Darłak oraz Magda Zając. To o ich losie zadecydują telewidzowie. O tym, które z nich pożegna się z programem, przekonamy się w niedzielę 26 maja o godzinie 20.00.

Nominacje w "Big Brotherze" 2019 - jak głosować [19.05]?

Po oficjalnym ogłoszeniu nominacji decyzja o tym, kto zostanie w reality show, spoczywa w rękach widzów. Oznacza to, że od niedzieli można głosować na tę osobę, które według nas powinna opuścić program. Głosowanie odbywa się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online. 

 

RadioZET.pl/MF