Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Klaudia Marchewka opuściła dom Wielkiego Brata

Sylwia Wamej
1 min. czytania
14.04.2019 20:41
Zareaguj Reakcja

W tym tygodniu do opuszczenia Domu Wielkiego Brata nominowani byli Radek Palacz i Klaudia Marchewka. Decyzją widzów z programem pożegnała się Klaudia Marchewka.

Klaudia Marchewka
fot. Piotr Molecki/ East News

Big Brother: Klaudia Marchewka i Radek Palacz nominowani

Kolejna osoba opuszcza dom Wielkiego Brata. W tym tygodniu widzowie zdecydowali, że program opuszcza Klaudia Marchewka, która nominowana była razem z Radkiem Palaczem.

Big Brother 2019: Klaudia opuściła dom Wielkiego Brata

Klaudia Marchewka ma 25 lat i pochodzi z Nowej Huty. Obecnie mieszka w Krakowie. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej programu "Big Brother", Klaudia to wulkan energii, czym natychmiast zjednuje sobie ludzi. Łączy w sobie cechy dość skrajne. Z pozoru delikatna, młoda kobieta, jednak w głębi serca twarda i uparta. W sytuacji zagrożenia z łatwością umiałaby się obronić, gdyż trenowała sztuki walki Muay Thai. Odrzuca słodki, kobiecy wygląd - z wyboru jest typem chłopczycy.

Jej pasją jest sport, w szczególności bieganie. Regularnie bierze udział w maratonach, a jej największym osiągnięciem jest maraton w Singapurze. Lubi się otaczać pozytywnymi ludźmi, ponieważ sama jest pełna optymizmu i radości. W wolnym czasie lubi także jeździć na motocyklu.

 

RadioZEt.pl/ SW